You are enough. You are so enough, it's unbelievable, how enough you are. (Sierra Boggess)

Listopad 2011

Fantom na cestách po Anglii

27. listopadu 2011 v 14:21 | Lotte |  The Phantom of the Opera tours Britská národní tour (restaged)
V březnu roku 2012 začne tour Fantoma po jeho rodné muzikálové zemi, tedy Velké Británii. Role Fantoma se v první půlce tour zhostí John Owen-Jones a v té druhé Earl Carpenter. Na tyto dva Fantomy bude jedna Christine a to Katie Hall.
Jak se vyjádřil producent show Cameron Mackintosh: "Po fenomenálních 25 letech a velkolepé oslavě 25. výročí v Royal Albert Hall na začátku října jsem potěšen oznámit, že jedinečná nová produkce legendárního muzikálu A. L. Webbera bude otevřena v národní tour v březnu v Plymounthu. Jsem nadšený z nového designu scény a kostýmů inspirovaných Marií Björnson. Tour bude vzdání holdu hudbě noci a publikum si opět zamiluje maskovaného Fantoma."
John Owen-Jones kromě jeho současné role Fantoma ztvárnil roli Jeana Valjeana v Les Misérables na Brodway a West Endu. Earl Carpenter v minulosti hrál Fantoma a k této roli se vrátí už příští týden v Her Majesty's Theatre; inspektora Javerta (opět role muzikálu Les Mis) a byl i součástí oslav 25. výročí Fantoma, když si zahrál roli prodejce na aukci. Katie Hall má také svoji zkušenost s muzikálem Les Misérables a to, když hrála Cosette ve výročním 25. koncertu. Je to bývalá alternativní Christine a v této roli září i nyní.
Článek co snad potěší

20. listopadu 2011 v 19:21 | Lotte |  The 25th Anniversary of The Phantom Of The Opera
Víte, s každým článkem co přidávám do této rubriky si říkám - 'fajn, tohle už je poslední článek a potom tu rubriku už dám k ledu'.
Ale tohle téma je asi nevyčerpatelné, vážení! Narazila jsem na podrobnou fotodokumentaci brožurky a DVD a CD k Fantomovi 25. Tak si říkám, že do téhle rubriky musí samozřejmě přijít. Jen se bojím, že je to pro nás, kdo nic z toho nemá takové nepříjemné dráždění, při podrobném pohledu na to, co tak chceme. No...no...tak mě jen nekamenujte, ano? :D
Začněme brožurkou.Fantom 25 v kinech a na DVD

16. listopadu 2011 v 8:51 | Lotte |  The 25th Anniversary of The Phantom Of The Opera
Aby o zážitek z oslav 25. výročí Fantoma Opery nebyli ochuzeni žádní fanoušci (dobře, skoro žádní), tak se tento počin promítal i v kinech po celém světě. Nejblíže od nás se promítalo hádám v Německu, kde si již zavřená produkce Fantoma hrála rekordních 16 let.
Nejvíce sledovaným promítáním se stalo to v New Yorku, protože na něj zavítali členové NY obsazení Fantoma. Nechyběla tam třeba ani americká Christine - Sara Jean Ford, nebo Meg - Paloma Garcia-Lee.
Video na zakusení atmosféry během promítání níže. ;)

Co se DVD týče, někteří šťastlivci v Anglii už jsou jeho vlastníky, obyvatelé jiných zemí si bohužel musí počkat ještě nějaký čas na doručení, ale to čekání jistě stojí za to.
Jako ochutnávku oficiální kanál Fantoma na YT zveřejnil minutu z písně Phantom of the Opera. I ta minuta je tak krásná....Dechberoucí Ramin Karimloo

6. listopadu 2011 v 22:40 | Lotte |  Ramin Karimloo
Jako velká fanynka Ramina Karimloo samozřejmě sleduji s nadšením každou novinku o jeho plánonovaném albu. Proto, když jsem se dočetla, že na Miss World zazpívá Music of the Night, řekla jsem si 'fajn, dobrá volba'. Whoop, ale to jsem netušila, že se jedná o úplně novou verzi, speciálně pro jeho album (huráá, na jeho albu bude Music of the Night!). A má radost je ještě větší, protože je to už na Youtube. A podle mě je to prostě úžasné. Přidání moderních prvků do takovéto písně mohl být buď debakl nebo něco úchvatného. A já si myslím, že je to to druhé. Vaše názory? :)

A neboť mi nejdražší a nejúžasnější blog.cz nějak stávkuje ve vkládání videjí, prostě postaru dávám odkaz.

After Party ve fotkách

6. listopadu 2011 v 11:50 | Lotte |  The 25th Anniversary of The Phantom Of The Opera
Po velkém představení logicky přichází na řadu velká oslava. Všechen stres, napětí a tlak jsou už pryč a pro naše herce oslava 25. narozenin Fantoma začíná až teď.
Výzor oslavy byl samozřejmě typicky fantomácký a s logem masky se jak vidno vůbec nešetřilo.
Party byla plná VIP tváří, nechyběli nikdo ze zúčastněných, včetně Webbera.
Tak se podívejme trochu více zblízka na naše zúčastněné.
Tady máme naše Fantomy, kteří doprovázeli Sarah Brightman při titulní písni a následně Ramina při Music of the Night.
Zleva: Anthony Warlow - australský reprezentant, John Owen-Jones - současný londýnský Fantom, Peter Jöback - budoucí Fantom v Londýně (začne hrát v roce 2012) a Colm Wilkinson, což je původní kanadský Fantom.

Speciální děkovačka Ramina a Sierry

3. listopadu 2011 v 16:30 | Lotte |  The 25th Anniversary of The Phantom Of The Opera
Našla jsem to! Heh! Mluvím o tom, jak jsem si stěžovala, že snad neexistuje záznam toho, jak Ramin donesl Sierru na scénu při děkovačce v náručí. Jsem nadšena, protože záznam přece jen existuje.
Takže píšu článek kvůli desetivteřinovému videu.