You are enough. You are so enough, it's unbelievable, how enough you are. (Sierra Boggess)

Prosinec 2011

Raljean!

31. prosince 2011 v 22:55 | Lotte |  Les Misérables
Drazí, vážení.
Našla jsem úžasné fotky Ramina Karimloo jako Jeana Vajleana. A tak prostě jen píšu další článek o Raminovi. Koho to ještě překvapuje? :D


Nic...prostě jen _._ (což je Lottin mrtvý smajlík)

31. prosince 2011 v 22:41 | Lotte |  The 25th Anniversary of The Phantom Of The Opera
Pomoc! Fantomáci všech zemí spojte se! :D
Že tohle není Sierra Boggess? Že ne? Rodině s tímhle mým novým stihomamem naháním hrůzu ale, protože přece jen je jí tam vidět jen na půl vteřiny půl obličeje (haha)...To není Sierra a Ramin. To je docela jistě Katie Hall a...erm..to fakt nevím, kdo je ten Fantom.


No že to musí být ona?


Máte prostor proto, sdělit mi, že jsem cvok jako má rodina.
Z vypolstrované místnosti zdraví Lotte.

Love Never Dies (London) Úvod a první jednání pod lupou

31. prosince 2011 v 11:42 | Lotte |  Love Never Dies Londýn
Tak, Lotte se konečně odhodlala pustit se po uzavření Fantoma pětadvacítky do dalšího rozvleklého tématu. A tím je muzikálové pokračování Fantoma Opery - Love Never Dies, přeložitelné jako Láska nikdy neumírá či už jsem někde četla, Láska nikdy nerezaví.
Muzikál měl premiéru v londýnském Adelphi Theatre 9. března 2010 a jeho produkce byla ukončena 27. srpna 2011.
Ačkoliv ještě nikdo ani netušil, jaký bude mít muzikál děj, či jaká bude hudba, ještě dlouho před otevíračkou se sepisovali petice proti pokračování Fantoma. Ačkoliv je konec Fantoma Opery nepopiratelně dosti otevřený, zarytí phans tvrdili, že Fantom rozhodně žádné pokračování mít nemůže.
Na povrch zemský unikali pozoruhodné fámy o ději muzikálu, až se z toho jednomu ježili vlasy. K Erikovi tam znetvořovali i Christine, Erika tam...(ani si neumíte představit rozpaky a znechucení s jakým tohle napíšu) nechávali užívat si s Christininou figurínou a tak dále...
Hudba je přirozeně dílo A. L. Webbera, některé písně jsou vypůjčené melodie z méně úspěšných muzikálů, ale většina písní je napsána přímo pro představitele rolí. V roli Erika vystoupil Ramin Karimloo, který si už předtím Fantoma zahrál v POTO a co víc, dokonce byl nejmladším West Endským představitelem muže v masce.
Jako Christine nikoliv už Daaé ale de Chagny se představila Sierra Boggess, která předtím ztvárnila originální Christine v upravené vegaské produkci. Jako její manžel Raoul se představil Joseph Millson.
V LND získaly poměrně větší prostor obě Giryové, v roli Meg Summer Strallen a jako její matka Liz Robertson.
Texty napsal Glenn Slatter a režisérem show byl Jack O'Brien. Děj příběhu je inspirován knihou Fantom Manhattanu od Fredericka Forsytha.
Teď už se vrhněme do původního děje muzikálu.

West End Stars In Concert

29. prosince 2011 v 12:54 | Lotte |  Ramin Karimloo
Možná lehce s křížkem po funuse přicházím s článkem o menší tour čtyř hvězd West Endu v Řecku. Když já se k tomu dřív nedostala! :D
Naše stars byli: Simon Bailey (The Phantom of the Opera - Raoul, Les Misérables - Enjolras); Ramin Karimloo (The Phantom of the Opera - Raoul, Fantom, Love Never Dies - Fantom, Les Misérables - Enjolras, Jean Valjean) a Stephen Rahman-Hughes se speciálním hostem Fontini Darra.
Na koncertech se nejvíce zpívali samozřejmě muzikálové písně, takže se objevovali písně z muzikálů Fantom Opery, Cats, Love Never Dies...
Pobytu našich hvězd v Řecku využili i televize a pořadatelé nejrůznějších akcí, takže se naše čtyřka tu a tam objevila i v nějaké té ranní show, nebo na akci Dancing on Ice.

Nevídáno, neslýcháno podruhé!

28. prosince 2011 v 22:18 | Lotte |  Backstage
Nikdy jsem neslyšela, nečetla nebo nezažila, že by se stala následující situace. A to, že herec Raoula a herec Erika by se nudili a jeden večer si řekli "Tak hele, brácho, nevyměníme si role?".
Protože v Londýně se něco takového právě odehrává! Killian Donnelly - Raoul, ale teď Fantom a Earl Carpenter - Fantom, ale teď Raoul si na dnešek vážně vyměnili role!
Teda já tomu zpočátku nevěřila, ale když ti dva přidali na důkaz fotky tak...O.o
Já nevím, lidi, ale moc bych tomu nedala, že to zase vymyslela Killian. :D
A jestli se píšu s článkem a ti dva pak prohlásí, že si jen dělali srandu, tak napíšu do Londýna rozezlený dopis! :D
P. S.: Samozřejmě, že si dělali srandu. :D


Earl Raoulem


A pozor! Tohle je to sako, která na sobě při oslavách 25. narozenin Fantoma měl Hadley Fraser! :D


Killian Erikem.


Sheytoons - nevídáno, neslýcháno!

28. prosince 2011 v 21:21 | Lotte |  Ramin Karimloo
Ramin Karimloo, stále překvapující člověk!
Inu, díky mé nejdražší blogerce Barbaře Jane, (teď jsem zjistila, že neumím do článků dávat odkazy, abych hned navedla na její blog, ale kruciš! BJ, výzva pro Tebe nauč mě to! :D) jsem zjistila, že Erik a Raoul spolu dobývají svět v kapele Sheytoons! Lépe řečeno Ramin Karimloo a Hadley Fraser, abychom si rozuměli.
Byl to pro mě šok, protože to jsem vskutku vůbec netušila a že já dění okolo Ramina sleduju! :D
A opět díky BJ, přináším i ukázku z jejich počínání. Na tomhle videu spíše jeho - Raminova počínání.


Ukolébavka od Christine a Erika

28. prosince 2011 v 15:39 | Lotte |  Sierra Boggess
Náhodně jsem našla tohle rozkošné video, když bývalá Christine Sierra Boggess a současný americký Fantom Hugh Panaro zazpívali šestileté holčičce speciálně pro ni napsanou ukolébavku o berušce, inspirovanou její kabelkou. :')
Tak jak by asi spolu zněli Christine a Erik zpívajíc ukolébavku - odškrtnuto z Lottina seznamu. 8D

Royal Variety Perfomance

27. prosince 2011 v 13:32 | Lotte |  The 25th Anniversary of The Phantom Of The Opera
K uctění 25 let Fantoma Opery kromě tří představení v Royal Albert Hall posloužilo také toto představení titulní písně Fantoma. Rozdíl oproti obvyklému podání této písně byl v tom, že na jednu Christine byli náhle hned 4 Fantomové. Ramin Karimloo což je bývalý Fantom v POTO, originální Fantom v LND, Fantom v oslavách 25. výročí a v současné době hraje Jeana Vajleana v Bídnících. Ostatní tři pánové jsou vybráni pěkně chronologicky Simon Browman po kterém roli převzal John Owen-Jones a Earl Carpenter který masku převzal po Johnovi a je i současným Fantomem.
Christine zpívala k údivu všech Nicole Scherzigner, popová hnězda, jež se nechala slyšet, že když si zazpívala Fantoma, byl to pro ni splněný sen.


Sierra Boggess zpívá koledy

25. prosince 2011 v 17:49 | Lotte |  Sierra Boggess
Další vánoční spam? Že váháte! :D :D
Má nejoblíbenější Christine všech dob, Sierra Boggess! :)

Nekonečné téma vánoční

25. prosince 2011 v 16:31 | Lotte |  Backstage
Šťastný Boží hod vánoční všem ze srdce přeje Lotte a Gary Mauer. (:D :D :D :D)