You are enough. You are so enough, it's unbelievable, how enough you are. (Sierra Boggess)

Únor 2012

Nové video o jednadvaceti vteřinách

28. února 2012 v 20:07 | Lotte |  Britská národní tour (restaged)
Teda, moc si na délku nepotrpí, že? Bohužel se žádných nových záběrů nedočkáme, jedná se zase o ty použité scénky z roku 2008, které dávají všude. Na druhou stranu...je tam pan Ká! :D
A s těmi změnami se asi vážně máme na co těšit, když slovo 'new' tam dali jednou tak velké než 'spectacular'.
Remember, love never dies! 8. část

28. února 2012 v 18:46 | Lotte |  Remember, love never dies!
Zabila ho, jeho život skončil její rukou. A ani ho neviděla zemřít. I tohle privilegium muselo náležet Christine. Vždy perfektní Christine. Zářila v Opeře, když zničehonic začala zpívat lépe než hlavní diva. Dva muži o ni bojovali na život a na smrt. Měla svého anděla i vikomta. Mohla si dokonce vybírat! Mohla si Meg někdy vybírat? Sváděl o ni někdo boj? Podíval se na ni někdo vůbec jinýma očima, než na jednu baletku z davu, než na tamtu kamarádku Christine Daaé? V čem byla Christine o tolik lepší? Proč na ni ani po deseti letech nemohl zapomenout a věnovat jí pohled, alespoň jeden jediný pohled....

Nenáviděla sama sebe jen za tyhle myšlenky, ale ukřivděné slzy jí i přesto dál padaly jedna za druhou z očí. Už ho nikdy neuvidí, najednou by jí jeho sledování nepřišlo jako slabá náhražka za to, co pro něj všechno udělala. Skrytá ve stínech ho pozorovala, jak po setmění obcházel park, udával pokyny triu, zamyšleně hleděl na obzor....nad kým asi přemýšlel? Určitě ne nad ní! Bez zájmu přecházel její plakáty, vítr k němu nedonesl chvalozpěvy na místní hvězdu. Bez Christine, jako by nebyl. Ale ona jako by nebyla bez něj. Proč alespoň jedenkrát nemohl přijít na její vystoupení? Jenže jak se vůbec opovažuje mu něco vytýkat, když ho sama zabila? Vlastníma rukama přetrhla nit jeho života, i když chtěla zabít sebe. Proč se s ní jen musel přetahovat o tu zbraň? Proč ji jen nenechal umřít? Možná nechtěl, aby ten chlapec viděl umírající přímo před jeho očima....jenže nakonec viděl. A ten chlapec! I jeho málem zabila. Nevinnou duši, která ještě ani nestačila roztáhnout křídla. Ale není o co stát. Tenhle svět je krutý, není v něm ani špetka dobroty a lásky. Nebo je, ale jak se zdá, pro ni ne. Je tu jen pro ty perfektní Christiny. Nikdy si vikomta ani Erika nevážila tak, jak by měla, ale oni jí přesto leželi u nohou. Proč? Proč?
"Meg?" ozvalo se za jejími zády nesměle. Meg po otočení se k ní chvíli přemítala, jestli to jen není přelud z toho, jak usilovně na ni právě myslela. Po jejím boku si ji prohlížel s doširoka rozevřenýma očima Gustave. "Pojď od toho kraje, prosím." žadonila Christine.

Meg překvapeně sklonila pohled. Ani si neuvědomovala, že balancuje na okraji v místech, kde už začínali hlubiny moře. "Nech mě to skončit, Christine. Odejdi. Měli jste odejít už včera, nechat mě to udělat." zadrkotala Meg zuby a prázdnýma očima si ji prohlížela. Včera na tom místě stál Erik a promlouval k ní podobně. Dokonce jí pohladil po tváři! A díval se! Díval, přímo do jejích očí! Jenže pak to řekl. "Nemůžeme být všichni jako Christine." Ach ano, nemůžeme být tak perfektní. Můžeme to předstírat, pokoušet se...

"Meg, prosím. Mysli na tvoji matku...." naléhala Christine jemně.
"Bude jen ráda, když se zbaví dcery vražedkyně!" rozkřikla se Meg a znovu vypadala tak šíleně, jako když křičela po Erikovi všechny ty výhružky a výčitky.
"Meg, prosím! Obě víme, že to byla nehoda! Je stejně tak možné, že o spoušť zavadil sám Erik..." Christine vyschlo v hrdle a natáhal k ní ruku.
"Já nemám proč žít! Zabila jsem ho!" opakovala Meg a šílený výraz přešel ve výraz naprostého zoufalství.

Christine se k překvapení všech usmála. Nápad tak rychlý a tak dokonalý. Může zachránit život. Jak ubohé Meg, i ten její. Ale co teď záleží na ní? Jde tu o všechny ty lidi, nad nimiž získala odpovědnost. To i malá lež z lítosti se zdá morální. "Máš důvod žít! Erik ti odkázal Phantasmu."

Nová tour možná přece jen bude nová

27. února 2012 v 20:53 | Lotte |  Britská národní tour (restaged)
Pamatujete, jak jsem informovala o britské tour FO? A vzpomínáte též, že jsem sice informovala o tom, že to má být nové, ale nevěřím v to, že by se odhodlali k nějakým větším změnám? Z prosakujících informací to vypadá, že ty změny opravdu budou větší!

- Vypadá to na nový vzhled znetvořeného Erika. Nanášení make-upu prý dokonce místo 45 minut jako v klasickém londýnském představení trvá dvě hodiny.

- Nové texty? Zdá se, že ano!

- Nová choreografie? I tady náš čekají obměny.

- I design scény si projde změnou....

- A co kostýmy? No ano....dokonce i ty změní!

Tedy držme tomuto smělému nápadu pana Mackintoshe palce. 25 let zavedenou a milovanou značku Fantoma měnit je totiž vskutku ošemetný počin!

All I Ask of You - Ramin Karimloo, Sierra Boggess

27. února 2012 v 18:28 | Lotte |  Lotteland
Vzbudil ve vás ten titulek alespoň zvědavost? :D
Nic takového se ovšem bohužel nikdy neudálo, jde jen o fanouškovskou tvorbu....
Ale zněli by spolu moc hezky! :)Interview with Ramin Karimloo and Sierra Boggess

26. února 2012 v 11:47 | Lotte |  Video týdne
Milí návštěvníci Lottelandu, prosím nemyslete si, že zavádím nějakou novou tradici a zvyšuji počet videí týdne. Berte to jako jedno video, které je z nějakých důvodů rozděleno na čtyři části a zveřejnění jen jedné by nedávalo moc smysl.
Videem tohoto týdne je rozhovor s Raminem Karimloo a Sierrou Boggess z dob, kdy tvořili hlavní pár v londýnském Love Never Dies. Moc se mi líbí, jak Sierra mluví o Christine, je opravdu vidět, že se nad svým charakterem nejednou zamýšlela.
Srdce fantomákovo však krvácí, když se ti dva zmiňují o tom, jakou LND přejí budoucnost. Bohužel, se jí už show nedožila....:(
Snad se mi ta videa nezpřehází, jak má blog.cz občas ve zvyku....


Remember, love never dies! 7. část

25. února 2012 v 19:19 | Lotte |  Remember, love never dies!
Počasí na Coney Islandu se zhoršilo z minuty na minutu. Spustil se protivný drobný déšť, který ho díky slabému větru vháněl odvážlivcům, jenž opustili teplo domova do obličeje. Gustave s Christine i přesto dál kráčeli k pláži do míst, kam je vedl Gangle.

Squelch pobíhal sem a tam po náměstí a narychlo vydával pokyny dělníkům, kteří museli uzavírat atrakce a zakrývat je plachtami aby kvůli dešti nevznikly poruchy.
Slečna Fleck jakožto nejschopnější z tria mezitím pátrala po stopách Giryových, po kterých jako by se slehla zem.

"Jak daleko to ještě je?" přivřela Christine oči proti dešti a se starostí se podívala na Gustava.
"Už jsme téměř tam, slečno. Navíc ten nečas už přestává." odvětil Gangle a měl pravdu. Než došli na místo, déšť ustal.

"Jak se ti tu líbí, zlatíčko?" sklonila se ke Gustavovi, který od ní posléze postoupil několik krůčků dopředu.
Nacházeli se na mýtice, na které díky bujnému porostu ze strany jedné a prudkému svahu odkud bylo vidět zrovna na to nešťastné molo, kde Erik zemřel, ze strany druhé. Pečlivě ukryto pohledům nežádoucích, přesně jak Gangle vyprávěl.
"Líbí se mi tu, maman. Přijde mi to tu tak... magické. Dokonce odtud mohu slyšet moře!" Gustave se po dlouhé době usmál a přešel blíž ke srázu, fascinován výhledem na moře.
"Opatrně. Nechoď už blíž." napomenula ho Christine úzkostlivě.

"Dobrá práce. Opradu je to místo přesně pro Erika. Přál by si to tak." Christine ztišila hlas, když mluvila s Ganglem a celá se roztřásla a ten ji šetrně podepřel. "Nechcete raději doprovodit zpět do hotelu, slečno Daaé?"
"Maman! Maman! Podívej! Pan Y je živý! Vidím ho!" poskakoval Gustave.
"Ale co to říkáš, Gustave? Pojď sem, vrátíme se, než se znovu rozprší." zavrtěla Christine hlavou.
"Maman! Nelžu, podívej se! Pojď sem!" Gustave se nenechal odbýt a popadl ji za ruku a vedl sebou na úpatí srázu.
"Gustave, prosím!" zaúpěla Christine ale podívala se příslušným směrem.

Po molu zvolna kráčela osoba v dlouhém splývavém plášti temné barvy, který ji očividně byl o něco delší, protože o něj škobrtala. Plášť ve větru povlával a zkresloval tak siluetu pod ním. Hlavu měl návštěvník mola v tento ne zrovna vhodný den na procházku dobře skryt pod kápí. Christine mátlo, proč Gustave usoudil, že se jedná právě o Erika.

"Ale Gustave, to může být kdokoliv. Někdo se jen pro....ach!" Christine si přiložila ruku na srdce a její vzdech se ztratil v obvzláště silném závanu větru, který osobě pod nimi srazil z hlavy kápi. Samozřejmě tam dole nestál Erik, ale drobná žena se světlými vlasy.

"Pane Gangle! Prosím, mohl byste sem přijít?" polkla Christine nasucho.
"Přeje si slečno?" Gangle se hned objevil po jejím boku.
"Je možné....aby to byla slečna Giryová? Léta spolu pracujete, mohl by jste ji poznat i přes tu dálku..." zadoufala Christine.
Gangle však k její radosti vytáhl z kapsy dlouhého kabátu, který nikdy neodkládal drobný dalekohled. "Hned se o tom přesvědčíme, slečno." Zkřivil obličej, když se tu osobu u moře snažil poznat. "Ach ano, přísahal bych, že je to slečna Meg." přisvědčil.

"Za ní! Musíme hned za ní! Rychle!" Christine vzala Gustava za ruku a jak rychle to jen strmá cestička vedoucí klikatě nejméně prudkým místem srázu dovolovala se rozeběhla dolů.
"Slečno, prosím počkejte! Je to nebezpečné!" zděsil se Gangle a mířil za nimi, ale Christine se zastavila. "Ne, vy se musíte vrátit do Phantasmy. Pomůžete slečně Fleck hledat madame Giry."
"Ale slečno...."
"Žádná ale. Vím co dělám." naléhala Christine s prosebným výrazem v očích, aby se již dále neptal.
Gangle stále na vážkách přikývnul a odporoučel se.

Na návštěvě u pana K.

25. února 2012 v 7:15 | Lotte |  Ramin Karimloo


Nová videa z malého jamíku dvou písní z alba Ramin, jenž vyjde brzy od pana Ramina Karimloo! Here we go!
Písně Coming Home a Constant Angel. Podle těch obrazů, jejíž fotky si Ramin vyvěsil na Twitter soudím, že to je u něj doma. Whoop!Ramin - Coming Home Behind The Scenes

24. února 2012 v 19:02 | Lotte |  Ramin Karimloo
No neke! No jo! Uííí. Jojo. Trololol.
Dobře, seriózně. Nové video ze zákulisí natáčení videklipu Coming Home. :)
Fantomova zpověď I. (První setkání)

23. února 2012 v 17:49 | Lotte |  Lotteland

Drazí a vážení, přihlásila jsem se na blogu Fanty (http://fantalight.blog.cz) do projektu s názvem Fantomova zpověď, což bude pravidelná čtvrteční rubrika. A přicházím s prvním dílem na téma první seznámení se s Fantomem! :)


PHANTOM Celebrates 10,000 Performances on Broadway

22. února 2012 v 18:23 | Lotte |  Fantom Opery Broadway
Další video z oslav neuvěřitelných 10 000 představení Fantoma Opery na Broadwayi.