You are enough. You are so enough, it's unbelievable, how enough you are. (Sierra Boggess)

Říjen 2012

Peter Jöback a Katy Treharne znovu na jedné scéně

26. října 2012 v 9:26 | Lotte |  Koncerty a vystoupení
Od cast change v Londýně, kdy FO jak Katy, tak Peter opustili o nich nebylo moc slyšet. To proto, že spolu kuli pikle. :))
Katy odletěla za Peterem do Švédska, kde spolu koncertují. Hurray! A ty koncerty se jmenují "I love Musicals" - jak trefné, right? :)
Našla jsem i jedno suprčupr video. Fantom a Christine si vyznávají lásku at last! :D A ta třetí slečna může být LND Meg, none? A všechno dává smysl. Jo. Fantom je všude, přinejmenším když jste Lotte! :D


A takový čupr kryt na mobil má Katy. ^^

Backstage mix 2

26. října 2012 v 9:10 | Lotte |  Backstage
Poslední dobou mám pozoruhodné štěstí na nálezy zákulisních fotek. Here we go!


Blahopřání ze San Franciské produkce FO k desátému výročí na Broadwayi. Už 15 let staré, wohoo! A produkce v San Francisku už žal neexistuje...

Design "Before the Perfomance"

24. října 2012 v 21:57 | Lotte |  By the Way
Ellanor mě isnpirovala k tomu, začít informovat o změnách designu blogu. Po roce - lepší pozdě, nežli pozdě, dearest. :D
Design se jmenuje Before the Perfomance, protože actually JE ze scény Before the Perfomance - mé nemilovanější scény z originální produkce Love Never Dies. A pak. IT'S RAMIERRA, GUYS!
Obrázek je velký, takže jsem tomu musela uzpůsobit i záhlaví - však ona trocha rolování nikoho nezabije. :D
Zdroj obrázku je...odněkud z Googlu. Gah! Vím, že to byh měla vědět a řádně uvést, ale prostě...už nevím. Sorry, guys.
Design je o dost tmavší, než předchozí, ale to je dobře. Když změna, tak změna. :)
Sierřino motto samozřejmě neotřesitelně zůstává. :))


Backstage mix

24. října 2012 v 21:35 | Lotte |  Backstage
Aneb co se (nejen) v poslední době dělo v zákulisí jak Les Mis, tak Fantoma...:)


Z Carlotty, Erika a Christine se stali nejlepší přátelé a upíři v krimu....

Lotteland 1st Anniversary

23. října 2012 v 17:04 | Lotte |  Lotteland

Dámy a pánové,
vítejte u článku s neuvěřitelným číslem 634 ve kterém slavíme první rok existence Lottelandu. A s tím spojené i výročí roku, co se spolu známe, BJ! :) Poprvé jsme si napsaly v den, kdy jsem si blog založila. :)
Nikdy jsem nebyla typ člověka co u něčeho vytrvá tak dlouho a tak vzorně (no jen uznejte 634 článků!). Vždycky jsem se snažila být rychlým a přesným zdrojem informací ze světa muzikálů a jejich herců. Původně jsem se chtěla věnovat pouze Fantomovi a Love Never Dies, no nicméně nakonec jsem přibrala další dvě mé lásky - Wicked a Les Misérables.
Naprosto proti mému přesvědčení jsem se pustila i do tvorby fanfiction a vida - ono mě to chytilo! Remeber, love never dies! píšu už nějaký ten pátek a jsem za tento svůj soukromý únik z reality neskutečně vděčná, své postavy miluji a už jsou součástí mého každodenního života. :)
Stejně jako blog, které je první místo kam už po jeden rok jako první nedočkavě najíždím kdykoliv přijdu na internet a ta radost z nového komentáře never gets old. :)
Speciální poděkování musí přijít mým čtenářkám, díky kterým se Lotteland drží tak dlouho. V první řadě je to už zmiňovaná Barbara Jane, pro mé širší okolí známá jako "facebooková Bára" - krásně svým přátelům spamujeme zeď, pro mé užší okolí známá jako nejlepší virtuální kamarádka. A je to tak! Den, kdy si s BJ nepíšu je zabitý a nudný! :D Beznadějně hadleyózou trpící, z karimloozy vyléčená, skvěle píšící, sečtělá, zábavná, pro výzkum v oblasti FO ochotná udělat cokoliv....:))
Dále je to Ellanor, se kterou jsem se seznámila díky pětadvacítce Fantoma v Londýně kvůli čemuž se z ní stala fanynka Fantoma. Děkuji za Tvé připomínky k RLND, které mi pomohly s příběhem, tak jako žádné. Přiznávám, že jsem kritiku občas nebrala dobře, o to větší díky, že jsi to se mnou vydržela! :)
Další fantomačku, kterou mi vítr přivál byla Fanta, její blog je v současné době sice nefunkční, což je škoda, byla s ní legrace a její blog rozhodně stojí za navštívení. :) Díky za skvělý dotazník na téma Fantom, takových věcí není nikdy dost! :)
S dalšími fantomačkami jsme se našly náhodou, díky BJ, která je objevila v hlubinách blogů...Christine Maria a Adele. :) CM nám do našich vod divadelních milovníků vnáší čerstvý vzduch v podobě slabosti pro filmového Fantoma - Gerarda Butlera, ale rozhodně je sběhlá i v divadelní verzi FO a LND. :) Děkuji ti za krásné povídkové překlady, slibuji, že už se v čtění těch náročnějších polepším. :)
Adele je má spřízněná dušička, co se obdivu k úžasné Ramierře týče, její blog je plný obrázků, u kterých si říkám "wow, ty jsem ještě ani neviděla" a přehledně seřazených muzikálových informací (to fakt oceňuji, někdy Lotteland hodnotím slovy "mé království chaosu" :D). Editace jejích obrázků je nepřekonatelná. Mohla bys mi někdy udělat design na blog, to by bylo fááájn. :)) O:) Nuff, just said. :))
Pak se z režimu spánku probral blog, jehož majitelkou je Zuzka, butleračka, později karimloozou nakažená, která moc nemusela LND. Ale tadá! - nakonec LND přece jen přišla na chuť a to nejspíš hlavně díky Simonovi Gleesonovi. God bless him. :) Co dále stojí za velikou zmínku jsou její povídky a neuvěřitelně úžasný styl psaní - barvité popisy, až básnická přirovnání a nekonečná slovní zásoba. Musím říci, že v době, kdy jsem si ještě netroufala založit blog, ale byla jsem už beznadějně zfantomovělá, tak jsem byla pravidelnou anonymní návštěvnící jejího blogu. :))
Na Nell jsem přišla zase pro změnu já a jsem za ten objev moc ráda! Je to první a zatím poslední fantomačka, kterou znám ze Slovenska a když mám chuť donekonečně slintat nad perfektností Ramierry, či někoho jiného není lepší parťák v krimu, než-li Nell! :D Naše nekonečné komentáře ve kterém obdivujeme třeba jen jednu jedinou fotku baštím! Děkuji ti za to! :)
A nakonec, kde se vzaly tu se vzaly, BJ se na blog ozvaly Christine a Elča autorky bombózních povídek, které vynikají svojí návazností nikoliv na muzikál ale na Lerouxe, což se tak celkově nejen u nás ale ve světě jen tak nevidí. The brilliant original!! :) V jejich království najdeme i fotky, videa, informace o ostatních muzikálech....každý si přijde na své. :)
Nemůžu být šťastnější za tu perfektní fantomáckou sestavu, která se v blogovém světě objevila!
Nakonec musím rozhodně zmínit i Pan a Del, blog slečen, který dnes už není aktivní, ale musím říci, že to ony mě inspirovaly k tomu Lotteland vůbec založit. :')

Celé zakládání blogu je vlastně story na delší příběh, chichi. Zakládala jsem ho asi na podruhé, nebo potřetí, protože pokaždé, když jsem ho založila, tak jsem se zase rozmyslela a smazala ho. Díkybohu za náhlé osvícení, které mě vedlo k tomu, tenhle nechat! :)
Děkuji všem svým návštěvníkům, kteří komentují, i ty tiché. Vydrželi jste to se mnou už rok a jste skvělí!
Přeji Lottelandu ještě mnoho dalších let! ;)
Let's celebrate!
Lots of love,
yours Lotte. xxx

P. S.: Výročí bylo oficiálně VČERA, ale NĚKDO ZAPOMNĚL zveřejnit zavčas článek. Gah! :D

Free Now - Sierra Boggess

21. října 2012 v 7:16 | Lotte |  Video týdne
Tento týden audio s podtitulem "jak by to znělo kdyby...".
Věci zkrátka nevyšly tak jak měly, ale naděje umírá poslední a třeba Sierru ještě v Rebecce uvidíme. :)).
Video týdne proto, že to za poslední týden poslouchám snad pořád. Chytlavé + Sierřin hlas + vlastně to zpívá o Tamovi!!! Aaaawwww. *.*
(Přísahám - dnes poslední článek - ale chápejte, doháním resty. :D)

Z Manily do Soulu

21. října 2012 v 7:09 | Lotte |  Fantom Opery Světová tour
Takže my tu máme fakticky světovou tour. :D Tak proč, ach proč se o ní prakticky nikde nepíše? :D
Nevermind!
Situaci v Manile jsem samozřejmě bedlivě sledovala a je přímo rozkošné, jak krásně na Filipínách Fantoma přijali. Christine aneb Claire Lyon se dokonce stala místním miláčkem, dostávala spousty dárků, dopisů...
Fantom sklízí úspěch - jako vždy.
Předtím, než se fantomovský kolotoč znovu rozjede mají herci asi ještě měsíc na oddych a hurá do Koreje! (Kde už ale byli, zpívali písničky z muzikálu jako koncert jako takovou předpremiéru a "meet the cast" akci.). Good Luck! :)Les Mis fever

21. října 2012 v 6:22 | Lotte |  Les Misérables - The Movie
V posledních dnech se o zfilmovaných Bídnících vyrojilo pár věcí. Sehnala jsem oskenovaný článek z jednoho magazínu pojednávajícího o užitých kostýmech (článek bohužel není celý), dále jsou to nově zveřejněné oficiální plakáty, plus nějaké ty fotky.
Začínám být opravdu nadšená a nedočkavá!!! :)


Podzimní pohádka o Barbaře Jane: Kapitola 4: Tamierra

21. října 2012 v 5:16 | Lotte |  Čtvero ročních pohádek o BJ
Killian a Barbara bok po boku kráčeli hlubokým sněhem. Barbara měla občas pocit, že by v něm mohla i plavat.
"Je to na jednu stranu chytré. Je potřeba, aby se k jejich skrýši dalo těžko dostat, jinak by je královna hned dostala." vysvětloval Killian a k její radosti ji vzal za ruku aby jí pomohl přebrodit se obvzlášť hlubokou závějí.
"Jasně, chápu." zadrkotala Barbara zuby. Vzápětí vyjekla a dostala něco, co Killian zpětně popsal jako hysterický záchat smíchu. "T-ti....dva....jako fakt...chachacha....bydlí v domečku, ve kterém ve filmu bydleli ti bobři? Jako.....áhahahahaha! Killiane, volej Havlíčkův Brod, Kroměříž....chňááá."
"Cože to mám volat?"
"To neřeš...."
"Víš co?"
"Co?"
"Od této chvíle máš zákaz na tu protivnou větu 'to neřeš'. Pořád mě tím odbýváš." Killian na ni vypláznul jazyk a zaklepal na dveře.

Premiéra za dveřmi

20. října 2012 v 15:57 | Lotte |  Love Never Dies Kodaň
Premiéra dánské produkce Love Never Dies je za pouhé 4 dny a tak je nejvyšší čas si shrnout zával novinek, kterými nás Dánové v posledních dnes obdařili.
V první řadě jsou to fotky, díky kterým si o této opět zcela nové produkci můžeme udělat přesnější obrázek.
Pak je tu i video z rozhovoru s Christine - Louise Fribo.
Sice z toho rozumím jen slovům "Love Never Dies" a "Andrew Lloyd Webber" či "Phantom of the Opera" nicméně prý tam mluví o rozdílech mezi operním a muzikálovým zpěvem a dokonce to i názorně předvede. What a voice! Mimo jiné se interview odehrává celý v kostýmu, takže máme další obrázek o Christinině šatníku v LND. :)) Video si rozhodně pusťte, protože tam jsou také ukázky ze zákulisí kodaňské produkce, co víc i ukázka z Dear Old Friends (šedivá madame Giry....no, aspoň už na ní všechno není černé :D). Já musím podotknout, že kulisy zatím vypdají opravdu překrásně!
Další video je reportáž dánské televize, kde jsou na ukázky ze show už štědřejší. :)
Co je podle mě novinkou dne - premiéra se bude živě vysílat na http://www.detnyteater.dk/!!!
Don't miss it!


Dále doporučuji přejít sem - Beneath a Moonless Sky, guys!!!