You are enough. You are so enough, it's unbelievable, how enough you are. (Sierra Boggess)

Listopad 2012

Fantine po mamince

27. listopadu 2012 v 16:37 | Lotte |  Les Misérables - The Movie
Anne Hathaway, která hraje roli Fantine ve zfilmovaném muzikálu Bídníci, má jak se ukázalo, tuto postavu v rodině. Její maminka totiž alternovala Fantine v americké tour Les Mis před několika lety.
Anne v rozhovorech podotkla, že mamince ani neřekla, že jde na zkoušky o roli, protože se bála, že když neuspěje, tak ji zklame a když ano, tak to bude....no, prostě divné.
Což se ale mýlila, protože nikdo po oznámení, že Anne bude hrát Fantine nebyl šťatnější, než právě její maminka! Dokonce spolu o této postavě vedly důkladný rozhovor, neboť se do Fantine obě, jak se říká, zamilovaly.
Čekání do premiéry se náhle zdá nekonečné. :)

Nové fotky z Bídníků

26. listopadu 2012 v 17:03 | Lotte |  Les Misérables - The Movie
Posledních pár týdnů bylo velmi štědrých na nové fotky z Les Mis. Ať už jsou to záběry přímo z filmu, nebo promo fotek do magazínu Vogue. Připomínám, že do očekáváne premiéry Les Mis nám zbývá 28 dní, do české premiéry 38. Za tuto informaci vřelé díky to BJ. :D
Z těch fotek a nejen z nich, ale i traileru musím poznamenat, že ačkoliv jsem měla zpočátku jisté pochyby - tak se nejvíc těším na Anne Hathaway v roli Fantine. Trailer mě vždycky rozpláče kvůli jejím scénám s Jeanem Valjeanem aneb Hughem Jackmanem. Páni, can't wait! :D
So....enjoy!


Cinderella

25. listopadu 2012 v 12:40 | Lotte |  Video týdne
Videem týdne se na počest Popelky, která se co nevidět otevře na Broadwayi stává....ano Cinderella! ;) Nebude to tak docela typický muzikál, protože hudba je klasická orchestrovka od Rodgerse & Hammersteina...:)
V roli Popelky vidíte zářit Lauru Osnes.

TKB den sedmý: Kyle v zákulisí

25. listopadu 2012 v 12:24 | Lotte |  Týden Kyla Barisiche
Dnes, v poslední den Kylova týdne, mohu s uspokojením říci, že všechno co jsem potřebovala už o Kylovi víte. Takže co na rozloučenou? Každého jistě potěší pár fotek neuvěritelně handsome Kyla ze zákulisí, right?! :)
Navíc zjistíte, že v Majestic Theatre jsou samí šprýmaři, více v cč. :)


TKB den šestý: Bootlegy

24. listopadu 2012 v 21:16 | Lotte |  Týden Kyla Barisiche
Tak celkově narazit na dobrý bootleg je menší umění. V případě Kyla teprve, ovšem co bych to byla za fangirl, abych nějaký nevypátrala v hlubinách muzikálové části internetu s dobrým vkusem.
A co by to byl za projektový týden bez bootlegů.
Proto jsem využila víkendového "volna" (rodiče se vždycky postarají o to, aby to bylo volno s uvozovkami, you know :D) a dala dohromady nejlepší z nejlepších Kylových bootlegů jaké se jen dají sehnat.
Bylo to náročné pátrání, ovšem zdaleka ne tak těžké, jako hned první den, kdy jsem pátrala po jeho věku (přičemž na něj stejně přišla Ali). :D
Time to spread some Kyle's love!!!!
Bootlegy celých show v jedné mp3 jsou asi jen pro velké fanoušky Kyla, no nicméně já myslím, že už jste si udělali obrázek o jeho Raoulovi díky TKB dni druhému. A kdyby přece jen náhodou....skvělý kompromis by bylo stáhnout si složku s mixem. Je tam jen Little Lotte, Wandering Child a Final Lair. Žádné video s Kylem v Little Lotte neexistuje, zrovna tak s Wandering Child a přitom je to díky Kylovi nezapomenutelná scéna, jedna jako druhá! Ten jeho hlas v Little Lotte. Awww. Tak okouzlená jsem napsledy byla při poslechu Killianova bootlegu (v případě zájmu mám s Katií Hall nebo Claire Doyle...). Připomínám, že Think of Me, All I Ask Of You, Notes I, II (but this time, my clever friend, the disaster will be YOUUUURS! Kyle! *.*), Masquerade a Final Lair můžete jako video shlédnout též v druhém dni projektu, odkaz výše, takže dá se říci, že v kombinaci audií a videí máme kompletního Kylova Raoula! Yay, yay, yay! So, dearest, here we go!

TKB den pátý: Milníky Kylovy kariéry

23. listopadu 2012 v 19:03 | Lotte |  Týden Kyla Barisiche
Jak víme, na Broadwayi cast changes neprobíhají tak často jako například v Londýně a když už, tak nejsou příliš razantní. Teď absolutně nic proti Marni (I ADORE this woman!!!), ale jako alternace je ve Fantomovi už roky, ale byla to Trista, která z obsazení odešla, you know. Kyle už je ve Fantomovi od loňského léta, což se v britském obsazení taky moc nevidí (když nepočítáte Sofii Escobar). A Hugh Panaro? To je takový stálý Fantom, hehe. Když obsazení opustí stejně se při nejbližší další cast change zase vrátí. Jen si vezměte, že od...řekněme založení Lottelandu, takže loňského podzmu, se v Londýně v roli Fantoma vystřídali John Owen-Jones, Earl Carpenter, Peter Jöback a currently Marcus Lovett. V roli Raoula to bylo o něco méně hektické, tedy Killian Donnelly, následně současný Simon Thomas. Co je menší rekord, leading lady, Christine je stále jedna - Sofia Escobar. Ovšem jako její alternace se stihly vystřídat Tabitha Webb, Katie Hall, Katy Treharne a momentálně Anna O'Byrne.
Na Broadwayi stále Hugh-Trista-Kyle-Marni až doteď, kdy odešla Trista, aby ji stejně vystřídala známá tvář Marni. Vidíte ten rozdíl?

Remember, love never dies! 47. část

22. listopadu 2012 v 21:10 | Lotte |  Remember, love never dies!
V horečném spěchu sbíhala schody. Udivené bezejmenné tváře se kolem ní míhali s pocitem, jako by právě sjížděla pověstnou horskou dráhu v parku. V hlavě se jí vracela každičká trpká vzpomínka na osoby, které jí opět nelítostně zasáhli do života. Věděla, že uštědřená facka nebyla tak silná, aby ji ještě stále cítila, přesto si na tvář v jednom plameni neustále tiskla dlaň. Uvědomovala si, že je to jen v její hlavě, ale každá myšlenka Claiřiným mozkem proplouvala bez sebemenší odezvy. Otupěním se bránila návalům dlouho spícího strachu, který zachvacoval každičkou buňku jejího těla. Aniž o tom věděla, kráčela proslaveným živým bludištěm Phantasmy, ovšem pro Claiare to byl bezútěšný tmavý tunel zapadlých výjevů minulosti, který ji zarmucoval ještě více.

TKB den čtvrtý: Život mimo Majestic Theatre

22. listopadu 2012 v 19:04 | Lotte |  Týden Kyla Barisiche
Kylův život činí rušným nejen hraní Raoula osmkrát do týdne. Mimo to vystupuje jako občasný host v televizní show LIVE! with Regis & Kelly (kde roztomile děkuje jen za to, že ho nazvou hvězdou na Broadwayi :)), píše jako kritik jídla (to je důvod, proč se div nerozplyne z nové přichuti kávy, jak jsem druhý den TKB psala) a též pracuje jako kulturní komentátor pro FOX News.
Dostalo se mu i té pocty, že směl zazpívat národní hymnu v roce 2011 na nějakém sportovním utkání, přičemž se moderátorovi podařilo pokazit mu příjmení, které vskutku nejednomu člověku dělá poměrně problém. Udělal z něj.../Bejrš/ :D :D
Ve volném čase rovněž podporuje kalifornskou univerzitu, kterou dostudoval v roce 1999. Tu a tam ji navštíví, posedí se studenty aspirujícími na to, stát se herci a udělí pár cenných rad...:)
Jestliže bychom měli Kylovi nakouknout do soukromí, spekuluje se o románku s.....podržte se... Katií Holmes. Nu co, Kyle je hezčí, než Tom Cruise, isn't he? :D Bohužel vám mohu nabídnout pouze jednu fotku s Katií přestože bych měla možnost naservírovat vám jich spoustu....
Proč?
Slečna, která je zveřejnila z nich Katii ořízla, že je bez ní Kyle hezčí. :D :D :D Why not. :D :D Tak aspoň ta jedna, right?! :D

TKB den třetí: Kyle a fanoušci

21. listopadu 2012 v 17:32 | Lotte |  Týden Kyla Barisiche
Některé mé předchozí články o panu Barisichovi, které jsem zde zveřejnila by se mohly označit za poněkud zavádějící.
Je pravda, že z naprosto nepochopitelných příčin má několik, jak oni říkají "haterů", ovšem kdo nemá? Když je má i Rierra, je všechno možné...
Dopřejme si chvilku a naopak si vychutnejme pár milých příspěvků Kylových fanoušků, které jsem za pomoci své poor English přeložila, abyste docenili, že vše má svůj rub a líc.
Snad si pak uvědomíte co jste na něm řádně nedocenili, milí čtenáři!Tento týden jsem se vypravila do New Yorku abych konečně viděla Fantoma Opery. Zčásti jsem se cítila dočista jako: "OMFG, TO JE TAK ÚŽASNÉ! /bušení do klávesnice ve stylu faffjauifbnsmndhg/"
Když se zřítil lustr měla jsem slzy v očích, tak šťastná jsem byla, že to všechno vidím konečně na vlastní oči!
/Názor na Marni Raab, ten můžeme momentálně přeskočit./
A teď jak jen můžu popsat Kyla Barisiche? Ach. Můj. Bože. Ten chlap. /další bušení do klávesnice - ta slečna je můj člověk/.
A teď vážně. Byl SKVĚLÝ. Hrál Raoula spíše jako "muže" než "chlapce", ale jako "mladého muže", který věří v lásku na první pohled. Kyle byl perfektní Raoul, beznadějně zamilovaný, ztvárnil jej jako pravého muže, zároveň ale zasněného a se srdcem na dlani.
A jeho hlas. Ach můj Bože, jeho hlas. Překrásný baryton s širokým rejstříkem, jemný a něžný jako hedvábí, ale stále mužný. Perfektní kontrola dechu, technika - je poznat, že je trénovaný. A to jsem se ještě nedostala k tomu, jak dobře vypadá! Zastínil každého jen tím, že přišel na scénu. Oficiálně je dalším hercem do mého toplistu společně s Hadley Fraserem a Raminem Karimloo.
/Názory na další herce ze show.../
Po show jsem si počkala, abych se mohla vyfotit s Kylem (jak bych mohla propásnout příležitost setkat se s tím neuvěřitelným člověkem?) a dostalo se na mě až jako na poslední. Dokonce zbyl čas si s ním krátce pohovořit. Jen tak mimochodem je velmi roztomilý a milý i osobně. Půvabný a zkrátka nejsladší člověk na světě.
Když jsem ho požádala, aby mi podepsal mé fantomácké tričko pdivil se "Páni, tohle je docela vzácné!"
"Opravdu?" odpověděla jsem, "Byla jsem přesvědčená, že něco takového tu máš pořád..."
"Ne!" řekl, "Ani trochu! A teď, jak se jmenuješ?"
Řekla jsem mu své jméno, podepsal se a vrátil mi tričko zpět. Když se podepsal i mé kamarádce zeptala jsem se ho. "Když jsem poslední člověk, tak snad nebude vadit, když ti ukradnu trochu času? Můžu se tě na něco zeptat?"
"Jistě!" odpověděl upřímně potěšený a vstřícný.
"Jak se vyrovnáváš s nervozitou, než jdeš na jeviště?"
Kyle se zasmál "Uhhh...." zamyslel se "Taková nervozita se asi nedá překonat nikdy, hádám? Musíš se zkrátka dobře připravit a i tak jsi pořád nervózní, ale aspoň víš, co máš dělat. Opravdový strach nastane tehdy, pokud není dost času na přípravu..."
"Ale nakonec je to spíše radost, než stres, že?" ujišťovala jsem se.
"Ano, naprosto." odpověděl s úsměvem.
"Dobře, tak já už tě nebudu zdržovat." řekla jsem se širokým úsměvem, úplně zapomínajíc, na můj chybějící zub /co se jí asi stalo? :O :D/, byla jsem prostě tak šťastná, že jsem se o nic nestarala. "Děkuji za tvůj čas!"
"Žádný problém!" odpověděl a přitom se neustále usmíval.
Pak se ozvala moje kamarádka "Nechci být nepříjemná...ale mohla bych dostat nazpět svoji propisku?"
V tu chvíli, jsem si uvědomila, že Kyle má úplně stejnou propisku jako my. Tu naši jsem totiž držela já, ne on.
Kyle se zatvářil zmateně "No, vsadil bych se, že je to moje propiska...."
Musela jsem zasáhnout. "Oh, ne, ne, ne! To je jeho propiska, má jen tu samou, jako my!"
Tak jsme se společně zasmáli a rozloučili se.

Chňá, how cute! Ta slečna je můj člověk! :D
A ještě jeden příběh šťastné fanynky.

TKB den druhý: Osudová role

20. listopadu 2012 v 17:54 | Lotte |  Týden Kyla Barisiche

Na úvod je mi ctí provésti obřadné uvítání Alienor do síně slávy Lottelandu. Po čem jsem bezvýsledně pátrala hodiny, ona odhalila jen tak. Podle všeho je Kylovi 35. Věřili byste tomu? I mean...just look at him. Řekli byste, že je starší, než Ramin? Rozhodně ani v nejmenším bych nikdy nikdy nikdy nenaznačovala, že Ramin vypadá staře, spíš je, jak jsem při konzultaci s BJ pronesla, vyzrálejší.
Kyle se pořád culí, na Twitteru se nadchne i pro novou příchuť kávy, zkrátka to v mých očích i přes tohle zjištění bude pořád takový mladíček. :D :)
Myslím, že je vám všem už z nadpisu jasné, o jaké roli mluvím. Role, která Kyla dostala do výšin muzikálového světa, na magickou Broadway. Ve světě Fantoma (ovšem ne v roli Raoula, nezaměňovat! :D) se pohybuje už šest let, a jak se sám vyjádřil, díky tomu, že si prošel všemi rolemi v company může plně docenit, jak bohý to je svět!
Jak se říká, Fantom běží už šestadvacátým rokem (na Broadwayi pětadvacátým) díky geniální hudbě, výpravě a nejkrásnějšímu romantickému příběhu muzikálového světa. Další důležitou a nedílnou součástí jsou herci samotní, protože nesmrtelnost příběhu závisí právě na nich. To kouzlo, že každá show je stejná a přece tak jiná je nedocenitelné. Jeden každičký z nich do své role vkládá něco nového, dosud neobjeveného a vypravuje příběh svým způsobem.
Kylovu povahu vycíte zrovna tak i z jeho prezentace Raoula, vikomta de Chagnyho. Na začátku je to bohatý mladík, pořádně netušící co se sebou. Bezhlavě se zamiluje do Christine, sotva v ní pozná svoji dávnou dětskou přítelkyni. V All I Ask Of You je Kyle ten nejzamilovanější člověk pod sluncem, jako by se zamiloval on sám, nejen jeho postava. :))
A ve Final Lair je jako princ na bílém koni, odhodlaný za každou cenu zachránit svoji Christine, bolestně trpící při pohledu na lásku svého života líbající jiného...