You are enough. You are so enough, it's unbelievable, how enough you are. (Sierra Boggess)

Leden 2013

Backstage mix 9

31. ledna 2013 v 19:01 | Lotte |  Backstage
Říkala jsem si, že backstage mix tu už dlouho nebyl - no a taky na oslavu toho, že už jsem se dostala pod tisíc neroztřízených fotek v mé složce /aplaus/ je třeba to hned napravit!
Připravila jsem si pro vás menší tour životem Sierřiným, aneb proces kdy se z šedé myšky stala gorgeous Broadway star! :)


Začněme však začátkem...original cast. :) Nebýt náhlého erroru v nahrávání fotek, který se opakuje a poněkud mne otravuje, bylo by jich víc. Buďme vděční, za to co máme! ;)

A Good Year s francouzským sluncem v duši

30. ledna 2013 v 17:00 | Lotte |  Lotte's cinema
Vítejte u slavnostního otevření Lottina kina!
Sice jsem recenze filmů nikdy nepsala, vlastně to ani neplánovala, after all řekla jsem si - proč ne. :D
Recenze k Les Mis není tak úplně recenzí jako spíš detailním rozborem každé scény, takže tohle můžu nejspíš s klidem brát za prvotinu. Yey!
Úvodní film Lottina kina bude A Good Year, snímek který jsem si vybrala z filmové historie Russella Crowea, jakožto film, který se zdál nejbližší mému vkusu. Let's do it!


25. výročí Fantoma Opery na Broadwayi v obrazech

29. ledna 2013 v 17:57 | Lotte |  The 25th Anniversary of The Phantom Of The Opera
Internet v posledních dnech doslova zavalily fotky z pětadvacítky FO na Broadwayi. Snad jako kompenzace, že speciální výroční představení nebylo nijak zdokumentováno, jako tomu bylo u oslav při stejné příležitosti v Londýně.
Článek obsahuje fotky z děkovačky, překvapení v podobě speciálních hostů a netradičně neformální veselé focení se na červeném koberci. :)
Taky pro vás mám pár odkazů:
The Phantom of the Opera & Music of the Night (Sierra Boggess, Hugh Panaro, Ramin Karimloo, John Owen-Jones, Peter Jöback)
Rozhovor s Kylem Barisichem (doplněné o záběry ze show Sierry & Hugha & Kyla - odkud je vzali??? :D)

Debut Petera Jöbacka na Broadwayi

27. ledna 2013 v 8:35 | Lotte |  Obsazení na Broadwayi
Stejně jako minulý rok, kdy jsem v oslavách pětadvacítky při vystoupení pěti Fantomů Petera Jöbacka představovala jako toho budoucího Fantoma, tomu mohu učinit i nyní.
Od 29. dubna 2013 Peter totiž převezme roli Fantoma a mě tak napadá, že jestli odejde Hugh Panaro, stávající Fantom, jestli neodejde i Kyle Barisich, Raoul. :'( Och, sad times!
Anyway, velká gratulace pro Petera, protože hrát jednu z nejslavnějších rolí muzikálových nebes jak ve West Endu, tak na Broadwayi a to být ještě součástí obou oslav 25. výročí - tomu říkám čest! :)

25. výročí Fantoma Opery na Broadwayi

27. ledna 2013 v 8:22 | Lotte |  The 25th Anniversary of The Phantom Of The Opera
Včera Broadway zažila veliký milník ve své historii, kdy poprvé nějaká show oslavila svých 25 let. A ta show samozřejmě nebyla žádná jiná, než-li Fantom Opery.
Večeru se bohužel ze zdravotních důvodů nemohl zůčastnit skladatel Andrew Lloyd Webber, ovšem original cast Sarah Brightman se zúčastnila, stejně jako režisér Harold Prince a choreografka Gillian Lynne. Večer provázely i vzpomínky na legendární Marii Björnson, která stvořila geniální a nadčasové kulisy a kostýmy Fantoma.
Jak se vědělo, obsazení pro oslavy zůstalo stejné s výjimkou role Christine, kterou speciálně pro účely oslav převzala Sierra Boggess a zazářila tak po boku Hugha Panara a Kyla Barisiche. Na konci jako překvapení vystoupili čtyři Fantomové, kteří přijeli podpořit oslavy. Nebyl to nikdo jiný, než z pětadvacítky v Londýně našim srdcím známí a milí Ramin Karimloo, John Owen-Jones a Peter Jöback.
Protože sira Webbera nevýslovně mrzelo, že zdraví mu nedovolilo zúčastnit se oslavy jeho geniálního díla, zanechal aspoň digitální pozdrav, který natočil se svoují bývalou ženou a originální Christine - Sarah Brightman. Tento první rozhovor společně od jejich manželství najdete v CČ.

Interview with Phantom star Sierra Boggess

27. ledna 2013 v 7:55 | Lotte |  Video týdne
Videem tohoto mrazivého týdne se stává rozhovor se Sierrou. Mluví samozřejmě o Barbře Streisand, o tom, jak se poprvé setkala s Michaelem Crawfordem, o jejím vztahu s Andrewem Lloyed Webberem plus jako bonus jí moderátor promítal různé fotky a ona je komentovala.
Well - našel jednu creepy fotomontáž, kde na těla dvou lidí byly napasovány tváře její a Raminovi a....byl to obrázek of making baby, uhm...:D Takže kdo na TOHLE chce vidět Sierřinu reakci?! Check it out!!! ;)

Russell Crowe točí jako o život

25. ledna 2013 v 23:47 | Lotte |  Les Misérables - The Movie
Když jsem asi před týdnem jela s papá nakupovat a v autě při cestě zpátky jsem zkusmo otevřel Magazín z Práva a lehce jsem nebohého papá ohlušila svým "jejíjejíjeeeeej!" když na mě vybafla Javertova - Russellova fotka. :) Ta asi skončí vyvěšená někde...někde v mém pokoji. Ten je tak přehlcen obrázky mých klubových oblíbenců, že je to...poměrně těžké. Není zastoupen jen Kyle, protože prostě není barva v tiskárně. Už asi rok ta barva není. A rodičům je to statečně už rok jedno. ANYWAY!
Ať už se u mě projevila russellofilie, nebo ne, ten článek je sám o sobě tak zajímavý, že jsem se vůbec poprvé rozhodla přepsat sem cizí dílo....
Dozvíte se o Russellově poměrně komplikované cestě k Javertovi, jak se na roli připravoval a co zjistil v domě Victora Huga, kam se pro inspiraci vypravil...

Všechna práva, kritky, ódy a tak dále patří paní či slečně Janě Rovenské, která tento článek pro magazín Práva vytvořila.
Nijak jsem do něj nezasahovala, jakkoliv se mi označení Bídníků jako americký muzikál zdálo minimálně za sporné. :))

Sierra na Broadwayi aneb zastavme se u její paruky

24. ledna 2013 v 6:17 | Lotte |  Fantom Opery Broadway
Jakožto úvod...je čtvrtek ráno když píšu tento článek s vědomím, že naposledy bylo video týdne. To je frustrující. Mohla bych se vymluvit na školu, in fact, mě ale tak těžce zaneprázdnila, abych nešla na počítač jen v pondělí, kdy jsem se 3 hodiny drtila ekonomiku a pak s třeštící hlavou odešla spát. Ty ostatní dny jsem chtěla experimentovat s omezením doby na počítači, ale in fact jsem to podváděla. Sice jsem třeba za den skoro nezapla Lízátko, na druhou stranu jsem zase chodila tátovi na notebook pojmenovaný Nataša (seriously, dad?!), takže....no big deal, my dear. :D
Tak co s ní?
Slibuje, že se polepší! :D Protože vidět Lotteland takto strádat je srdce lámající, isn't it?! :D
(A chybělo mi Lízátko - vlastně je dobře, že nový notebook nakonec nedostanu. :D)
A teď už k podstatě článku! V pondělí (ano už v pondělí a dnes je čtvrtek. Za trest půjdu za minutu a dvacet do školy) Sierra začala jako Christine na Broadwayi po boku Hugha Panara a yeyyy....Kyla Barisicha s alternací Samanthou Hill.
K této události se zveřejnil zbytek fotek, který byl Sierrou-Christine nafocen. Přičemž všechny zaujala paruka, kterou tam Sierra nosí, tak neobvyyklá pro Broadwayskou produkci.

Tedy Vám musím sdělit, že jsem zjistila, že to není paruka, kterou Sierra nosí. Byla to nouzovka pro tyhle fotky. Protože se tak nějak přihodila, že když Sierra přišla na focení, neměli co by jí na hlavu dali. Tak přišel na řadu plán B. A plán B byl dát Sierře paruku jedné z baletek.
Ano, tak to je. A jak tedy Sierřina opravdová paruka vypadá, na to si musíme počkat s doufáním, že taková fotka ven prosákne.
Můžete mi říkat Sherlock Lotte. Nebo Lotte Holmes. Nebo prostě Lotte. :D

Podzimní pohádka o Barbaře Jane: Kapitola 9: Barbařin nemilý pocit

19. ledna 2013 v 23:17 | Lotte |  Čtvero ročních pohádek o BJ
"Fíjo! Fíjo! Fíjo! Aaaa...žjooova!"
"Přestane už tak....vyšilovat?" špitla Trista.
Killian se letmo podíval na hodiny. "Ještě pár minut radosti jí dejme...."
"Uááá, to je fakticky jako Opera Garnier!"
"Ale není." upozornil ji suše Killian. "Je to palác královny, you know? A taky vězení Hadleyho....někde v těhle chodbách bude mít svoji šatnu lomeno celu." pokynul k obrovskému prostoru před sebou. "Musíme se jen dívat po jmenovkách na dveřích."
Chvíli kráčeli mlčky a stísněně sledovali jména uvězněných herců kolem sebe. Při každém zvuku vyděšeně nadskakovali a skrývali se ve stínech spoře osvětlené chodby. "Ach ne!" vzdychl Killian a upřel zničený pohled na jedny z dveří. Barbara a Trista k němu přišly blíž. "Wendy Ferguson" přečetla Trista nahlas.
Barbara položila Killianovi dlaň na rameno. "Já vím, jací jste přátelé, ale my se pro ni vrátíme, osvobodíme ji. Osvobodíme je všechny!"
Killian si povzdechnul. "Já vím, já vím. Pozitivní je, že když jsme u Carlotty k Raoulovi se už dopracujeme brzy." prohlásil přesvědčeně.
"Tahle je prázdná!" vyjekla Trista překvapeně u dveří opodál.

Zlaté Glóby

17. ledna 2013 v 12:37 | Lotte |  Les Misérables - The Movie
Bídníci, s čímž jsem absolutně počítala, už začínají sbírat první ceny. Při vyhlašování cen Golden Globes si odnesli celkem tři.
Hugh Jackman jako nejlepší herec.
Anne Hathaway jako nejlepší herečka ve vedlejší roli.
A cena za nejlepší promo obrázek. ( notoricky známý plakát na kterém je Isabell Allen jako Cosettka).

Yey, yey, yey! Ceny jsou to naprosto zasloužené, kdo četl moji recenzi ví, že bych ceny nejraději rozdala všem, ovšem tohle plus 8 nominací na Oscara....wow! :)
Let's see jak to na Glóbech probíhalo! :)

Abych nezapomněla - herci KONEČNĚ dotali svolení zveřejnit backstage fotky takže...here we go! ^^