You are enough. You are so enough, it's unbelievable, how enough you are. (Sierra Boggess)

Březen 2013

Inner Circle Charity Dinner

31. března 2013 v 21:15 | Lotte |  Video týdne
Samantha Hill a Jeremy Stolle, tedy Christine a alternace Fantoma, případný Raoul, v tomto případě každopádně Erik :), se zúčastnili charitativní akce Inner Circle Charity Dinner. Fantomácká část je od druhé minuty.
Opravdu mě baví výrazy Samanthy a to její "I am diiiivaaaa". :D Musím se vám přiznat, že jsem zpočátku Sam moc nebrala, ovšem tímhle, plus nedávno zveřejněným videem s Kylem Barisichem si mě dostala.
Jeremy se v tom omezeném prostoru též vytáhnul, má krásný silný hlas. :) Je zajímavé, jen tak na okraj, že když britští Fantonové jdou takhle někam do televize, tak mají poctivě pdo maskou ten svůj znetvořený make-up. Já viděla fotku ze zákulisí této akce a Jeremy nosil masku jen tak naoko, hihi. :) Bylo zvláštní takhle Fantoma vidět. :))

3. Kapitola - Náročný večer

30. března 2013 v 20:00 | Tahmed |  Love ever dies
Obě děti jsem uspala ukolébavkou a vrátila se do salónku. Erik tam stále byl a trpělivě čekal. "Spí?" zeptal se mě, což jsem tedy vůbec nečekala.

"Ano spí." Odpověděla jsem mu. Pousmál se a přešel ke klavíru.

"Složil jsem ti skladbu, kterou mi zazpíváš, jak jsme se dohodli." Pověděl, ale já mu skočila od řeči.

"Nic zpívat nebudu, nic ti nedlužím. A ty nemáš žádné právo něco takového po mě chtít." Osočila jsem se na něj.

Sierra Boggess as Fantine VIDEOS

30. března 2013 v 15:52 | Lotte |  Les Misérables
...happy is what happens when all your dreams come true, isn't it?!

Svatá pravda, slečno Glindo! - Mimochodem, víte, že když jsme s BJ rozebíraly jaké muzikálové postavy jsme, tak můj rezult je Gelphie - tedy mix Glindy a Elphie? Jsem Glinda, co není zvyklá producírovat se před davy. So, so, so me!!!
Není to funny? ^^ Lidé si obvykle dělají takové rozbory ve stylu "Která Disney postava bych byla?", ale my muzikálofilové..." :D

Ech, ale koho to teď zajímá, right?! Sierra jako Fantine videa! Absolutely, dearest.
I Dreamed a Dream? Sadly, nope! (Musela jsem nějaké liché naděje zarazit dokud je čas.)
Fanynka na YT se sympatickým nickem Gina Daaé totiž splnila sen nejednoho fanouška Tamierry a nahrála několik videí z bývalého obsazení Les Mis. Jako Valjeana dále vidíte Geronima Rauche, Samanthu Dorsey jako Cosette a Danielle Hope jako Eponine. Žal vám nejsem schopna identifikovat Maria, neboť ačkoliv popisek videa uvádí Craiga Mathera, mohu přísahat, že to není on.

Tak mě napadá...Santine??? :D

All I Ask Of You - Samantha Hill, Kyle Barisich

29. března 2013 v 9:38 | Lotte |  Koncerty a vystoupení
Včera proběhla v Town Hall Theatre skvělá akce na které se vystřídali muzikálový herci.
Mezi nimi - jak nadpis napovídá - byli i Kyle Barisich a Samantha Hill, Raoul a Christine v produkci FO na Broadwayi. A co jiného než All I Ask Of You mohli zpívat? :) Bylo to poprvé, co jsem viděla Samanthu jako Christine v civilu a přišlo mi, že tak byla uvolněnější, jejich AIAOY s Kylem mělo lepší atmosféru a náboj než v kostýmech v Majestic Theatre. Tudíž se ukazuje, že tato mladá slečna nás v budoucnu ještě překvapí a doufám, že se brzy objeví nějaké další video s Kylem z Majestic, abychom posoudili jak se v roli vyvíjí. A - miluji její hlas! Možná bych ubrala trochu toho vibrata, ale Christiny na Broadwayi tyhle party tak zpívají, toho jsem si už všimla dřív. Takže to spíš je jen nezvyk, protože já spíš sleduju West End. :))
Kyle předvedl standartní kylovský výkon. Čtěte jako perfektní výkon. :D Já strašlivě miluju jeho výraz vžycky když Christine zazpívá "promise that all you say it's true..." takový nechápavý "Jak o tom můžeš pochybovat?" :D. A každou Christine tím rozesměje, jen sledujte Sam! :D Ne, že by u toho vypadal tak komicky, on u toho vypadá tak roztomile! :D A ten jeho úsměv! Jde se neculit od ucha k uchu, když se Kyle Barisich usměje?! :D He's so Raoul, guys! :D
Tohle AIAOY je moje nová nejoblíbenější civilní verze této písně, tímto tomu dávám na oficiálnosti. Ti dva jsou spolu tak roztomilí, sledujte jak se na sebe pořád usmívají, jsou ze sebe tak nějak mladicky nervózní, drží se za ruce, dívají se na sebe jako by kromě toho druhého nic neexistovalo...
Nemluví za vše, že tohle video rozplakalo fantomistku?! Mě All I Ask Of You rozbrečelo jen jednou...a to proto, že mi bylo líto Erika. :D Takže tohle znamená HODNĚ. :D xxx

Podzimní pohádka o Barbaře Jane: Kapitola 14: Oslava ve Smaragdovém městě

28. března 2013 v 19:56 | Lotte |  Čtvero ročních pohádek o BJ
Lottinda se probrala druhý den ráno, zrovna tak zmatená jako dne předcházejícího. A možná ještě o něco více. "Řekněte mi o tom ještě jednou."
Kyle zazíval. "Kterou pasáž z těch stokrát dokola opakovaných máš konkrétně na mysli?"
"Haha - opravdu vtipné." ucedila Lottinda skrz zaťaté zuby. Na čele jí nabíhala žíla. "Ano, asi vám už věřím….nejsem Glinda the Good, ale kdo jsem?"
Kyle zívnul ještě víc. "Přece Lotte, jak už jsme ti řekli."
"Jistě, ano já vím! Ale….krindypindy! Jejdanánku, Fiyero!" vypískla a praštila se dlaní do čela.
"Já jsem přece Kyle, krátkodobá paměť nic? Ta s vymytím mozku odchází do důchodu nebo, co?"
"Vy mužští jste tak nevrlí, když jste nevyspaní, ale v tebe jsem měla větší očekávání, Kyle! Uch? Ani nevím, proč jsem to právě řekla…" podivila se.
"Víš, že se ti pramen blond vlasů právě přebarvil zpátky na zrzavo?" podivila se Barbara a naklonila se blíž.
Lottinda navracející se pomalu zpět na Lotte nad tím ale mávla rukou. "Na to nemáme čas! Musíme zpátky do Smaragdového města! Zapomněl jsi? Slaví se padesát let od založení, přece!"
"Hopla!" vyjeknul Kyle a náhle se probral. "Rychle, rychle, teď musíš být zase Glinda a já Fiyero!"
"Tak počkat!" Barbaře zasvítily oči. "This could by our chance!" celá zářila, že si mohla zarauoulovat.
"Jak to myslíš?" otázala se Lottinda zatímco si zastrkávala pod korunku pramen rudých vlasů.
"Celé město se teď soustředí na náměstí, kde se oslava koná! Většina strážných, i sám Čaroděj a madame Morrible! Dostali jsme šanci jak osvobodit skutečnou Glindu a Fiyera! Teď nebo nikdy!" postavila se na stůl a z plna hrdla zahulákala. "NA BARIKÁDY!"

2. Kapitola - Setkání dávné

27. března 2013 v 8:00 | Tahmed |  Love ever dies
Tak vážení a je tu pokráčko :-) jestli to někdo z vás přečte a napíše i komentík budu jedině ráda.
"Gustave, běž už spát, je pozdě." Pronesla sem a chlapec se ač nerad zvedl ze země, kde seděl a Poslouchal hudbu a odešel do pokoje, kde spala už malá Lizzie.

"Takže to všechno byla jenom pustá lež. To byl tvůj cíl nás všechny oklamat? Dělat mrtvého, aby náš příběh skončil? Uvést svůj život v zapomnění? Měla jsem vědět, že tu budeš. Měla jsem to tušit celou tu dobu. Celé tohle jednání nese tvůj tajemný znak. Jak se opovažuješ mě teď zkoušet vlastnit? Jak se jen opovažuješ vtrhnout do mého života?" osočila jsme se na něj.

The young revolutionaries

24. března 2013 v 20:53 | Lotte |  Video týdne
I tento týden ve videové soutěži o to, jaké dílko se stane pro tento týden číslem jedna zvítězili filmoví Bídníci!
K filmu se natočilo spoustu materiálů, rozhovorů a reportáží na určitá témata - kostýmy, make-up, kulisy...ale co mě nejvíc potěšilo je, že obdobná věc s opravdu úžasnými backstage momenty existuje i na téma Přátel abecedy! Videem nás provází rozhovory Maria a Enjolrase - Eddieho Redmayna a Aarona Tveita střídající se záběry jamujícíh "mrtvých" do rytmu Bring Him Home a rozkošně přátelského prostředí během natáční mezi statečnými barikádníky. Prožíváme spolu s nimi srandy kopec a na zasněné "áááách" a "óóóch" rozhodně není nouze. :)
Check it out!!!

Dark Stories of Coney Island - trailer

23. března 2013 v 20:30 | Lotte |  Dark stories of Coney Island
Jako další reklama, která snad vzbudí zvědavost, pro plánovanou povídku Dark stories of Coney Island je trailer, který jsem si k ní vytvořila. Hádám, že pro vás bude stejně matoucí, jako proma, no takže opět uvítám konspirační teorie. :D :)
A proč vlastně to bude matoucí? Ač je to phanficton, není to phanvideo at all...
Takže kdo přijde na to, v čem tato povídka bude jiná?
P.S.: Doporučuji se na to podívat v nejvyšší možné kvalitě. :)


1. kapitola - Amerika

23. března 2013 v 20:00 | Tahmed |  Love ever dies
A je to lehce odhlasováno :D tak můžeme začít :D jsem zvědavá na vaše názory :D kritiku očekávám :-) a předem se omlouvám za chybičky :-)
Loď nás vezla vstříc novému začátku v Americe. Doufala jsem, že výdělek, který nám byl přislíben, bude dodržen a my konečně splatíme dluhy.

Jsem ženou vlivného muže, vikomta, ale jmění, které měl, propil a prohrál v kasinech. Můj manžel Raul. Milovala jsem ho celým svým srdcem a i on mě tak kdysi miloval. Ale jeho ztráta majetku a příval alkoholu ho změnil v muže bez emocí. Kdysi něžný, milý, laskavý, se měnil ve starého mrzouta.

Přesto jsem ho nedokázala přestat milovat. Tedy milovat to je silné slovo. Mé city byly upřímné, měla jsem ho ráda, ale láska taková, o jaké čtou dívky v románech to vlastně nikdy ani nebyla.

Design "Team Rierra"

23. března 2013 v 18:18 | Lotte |  By the Way
Požádala jsem nedávno Adele, jestli by neměla čas vytvořit mi nový design, nebo jak BJ cute říká kabátek, pro Lotteland, což mi přislíbila, ovšem k časové vytíženosti se tento úkon odložil na neurčito. Inu, známe to všichni, já po týdenní absenci v Anglii obzvlášť díky školičce pomalu nic nezvládám. :))
A pak se mi random nabídla má milá čtenářka Tahmed!!! A výsledek máte tady! Je to poprvé, co tu mám vytvořený design takto namíru, což je prostě g-a-l-a-k-t-i-c-k-é and I'm super duper excited! ^^
Je to geniální koláž Rierry through musicals. :) To nejde nemilovat! :)
Velká změna je i v menu, která je teď značně přehlednější, rozdělené do rozcestníků a seřazené. To muselo asi dát práci, když tak nad tím přemýšlím...
Rovněž - na což si zvykám nejvíc - je změna písma na Times New Roman. :))
Tahmed, tisíceré díky, ještě nikdy jsem se do Lottelandu nevracela raději!!! :)
Also - Lotteland ožije díky povídce právě od Tahmed Love Ever Dies, kterou sem bude zveřejňovat, jelikož blog nemá. :)
Čímž připomínám, že i má povídková tvorba je na spadnutí - podrobnosti k Dark stories of Coney Island ještě dnes!!! :)