You are enough. You are so enough, it's unbelievable, how enough you are. (Sierra Boggess)

Květen 2013

Devil Take The Hindmost - Ben Lewis, Simon Gleeson, Maria Mercedes

31. května 2013 v 23:53 | Lotte |  Video týdne
Lotteland z nějakých důvodů chřadne a stává se asi tak umřetým, jako Phantasma po smrti Erika v RLND. Nebo prostě Christine v LND. A víte vy proč? Já sama nevím.
Měla jsem teď praxi, takže nemohu říci, že kvůli škole.
Neměla jsem nijak zvlášť práce, nebyla jsem unavená, nerozpadá se mi rodina, ani žádné přátelství (víceméně) - tak co je to?
Celý den sedím zabalená v dece a zírám jako na běžícím pásu na jeden díl doktora House za druhým, nedělám nic a nic, porušuju zákaz sladkého a za týden jsem viděla dvě a půl série. Chápete to? To máme přes čtyřicet dílů na sedm dní. To není zdravé.
V noci zírám do stropu a vedu podivné myšlenky ve stylu ještě podivnějších filozofů, o kterých se učíme v ZSV. Kde a jestli vůbec je nějaký smysl mého v mnoha směrech pokrouceně divného jsoucna?
Až tak zlé to je.
A teď si do toho tupého nicnedělání, či zírání do nejblankytnější modři očí Gregoryho House ještě najdi čas na Lotteland, že?
Já se polepším. Zařadím se zpět do školního života, což v mém speciálním případě nebude tak snadné a nijak pomocné mému rozložení - protože já musím být takové pako, či zdrobněně páčko, co kouká kam by nemělo, víte?
A tak místo abych mluvila o Devil take the Hindmost si vypisuju odpadky mé mysli sem. I co. Čert vem deprese, Lotte is back!
Jak se naladit na příští týden pozitivně? Prvně je tu BJ, co jako by mi četla myšlenky přišla s tímto galaktickým nápadem. No a pak je tu fakt, že nejsem narozdíl od Christine případně Erika mrtvá, takže Lotteland má naději. :D

Music of the Night - Peter Jöback, Elizabeth Welch

23. května 2013 v 21:02 | Lotte |  Video týdne
Video týdne vychází tak zoufale pozdě, až je skoro pointless ho vydávat. But I do it anyway.
Tento týden se nesl především v duchu objevování kouzla Petera Jöbacka. Přiznávám totiž, že první Lottin dojem z Petera byl poněkud rozpačitý a ne zvlášť nadšený. Přesto mne to neodradilo od podrobného sledování jeho nových videí z Broadwaye. Nehledě na to, že jsem byla opravdu zvědavá, protože zatím jsem ho viděla jen v civilu, nikdy v masce tajemného Fantoma. :)
Je uvěřitelné, jak moc velkou cestu urazil od té doby, co jsem viděla jeho poslední verzi MOTN v civilu - necivilu s Katy Treharne? Ne! A proto jsou tu ona videa, která prokazují pravdivost mého výroku! :D
Je tu opravdu něco skvělého na jeho Fantomovi, až si říkám, jestli on mi nepřijde lepší než Hugh Panaro. A co jsem tak viděla jeho Final Lair jak s Elizabeth Welch, tak Samanthou Hill...actually, yes, he's better. :O On totiž nepřehrává, víte jak vzácený jev to u herců Fantoma je? :D (A nechci být šťóra, ale především u Fantomů na Broadwayi. Snad Peterovi pomohla zkušenost ve West Endu.:))
Zavřete oči a nechte svoji duši, ať vás donese kdekoliv jen chcete být!

Glinda Beck!

19. května 2013 v 0:39 | Lotte |  Wicked

Postřehla jsem, že oficiální stránka Wicked pozvolna zveřejňuje nové a nové fotky Giny Beck jako Glindy a pak jsem taky postřehla, že jsem sem nedala vlastně ani ty staré. Hups. :D Taky mě napadlo, že tímto článekm vlastně budu tak trochu ladit s novým galaktickým projektem na blogu Zuzky - CHECK IT OUT!!!
Jala jsem se googlit, zda je možné tento článek doplnit ještě o něco navíc a nač jsem narazila už dřív a vzpomněla si na to, je úžasné video natočené za účelem podpory muzikálu Wicked ve West End Eurovision. Je to opravdu geniální počin, to vám povídám. Je to parodie na Hunger Games ve stylu Wicked, přičemž Gina opět dokázala, že je schopna zahrát seriózně cokoliv. Je skvělostná!!!
Pátrala jsem dál a narazila na sérii animaček, z nichž ukázku už vidíte a říkala si. "Hmm, tohle je ale ovšem z videa. Jak to, že o tom videu nevím?!". A tak jsem googlovala a googlovala a googlovala, protože podle všeho to video někde přece jen existuje!!!
A bumho jasně! Existuje. Ale ne pod jménem Giny ani žádného z jejích hereckých kolegů, skrytě si už od listopadu loňského roku (!!!) žije na YT pod názvem Wicked London. Ugh, věřili byste tomu?
Ale vlastně je dobře, že je tak staré. On je tam totiž tím pádem jako Fiyero Matt Willis. *.* He's my favourite Fiyero, guys!!!!
Enjoy! xx

11. kapitolka - přiznání

12. května 2013 v 1:04 | Tahmed |  Love ever dies
Ahojky vážení, vím byla to dlouhá doba omlouvám se. Nebyl čas a ani nyní nebude. to víte zkouškové. Předem se za tuto kapitolku omlouvám co se pravopisu týče, možná i slohového útvaru. Je pozdě v noci a navíc jsem po menším flánu, ale jedna dušinka žadonila, že by ráda povídku tak ta je jen a jen pro ni. :-)

Ráno jsem se probrala s velmi dobrou náladou, ale zároveň jsem měla podivný pocit v žaludku, nepříjemně mi tam hrál tón špatného znamení.

Nepřikládala jsem tomu velký význam a raději jsem si na sebe vzala župan a započala jsem dětem dělat snídani.

V salónku seděl na židli Raoul a držel v ruce nějaký notýsek a zamyšleně nad něčím dumal.

Podzimní pohádka o Barbaře Jane: Kapitola 17: Paranoik a jasnovidka

12. května 2013 v 0:27 | Lotte |  Čtvero ročních pohádek o BJ
Pracovna Čaroděje byla příliš všechno. Příliš velká, příliš okázalá, příliš kýčovitá, příliš zastaralá. Inu, Barbara by to všechno skousla, nebýt toho, že to byla ústředna příliš hloupého člověka.
Po zdech visely těžké zelené koberce a přes sluneční den byla místnost ponořena v šeru, to kvůli závěsům, která byla přetažena přes velká okna. Když dovnitř nesměle pronikl sluneční paprsek, osvítil prach vířící po místnosti a v lenivých kruzích usedající na starožitný nábytek z tmavého dřeva. Zdi, na kterých nevisely koberce byly lemované knihovnami plnými tlustých knih v ohmataných kožených vazbách. Barbara přejížděla očima po jejich názvech a autorech, ale přirozeně nepoznala ani jednoho. Přebaly některých knih byly dokonce popsány znaky, kterým nerozuměla.
Elphie se z těch knih zdála nadšená a nejednu vytáhla s vykulenýma očima. "O téhle jsme se učili ve Shizu! Jak je to možné? V dnešní době už přece není žádný výtisk zachovaný!"
Glinda se trochu nudila a neustále kýchala, jako jediné jí prach činil neskutečné trable. Fiyero s vojenskou ostražitostí nakukoval škvírou v závěsech ven a kontroloval situaci. "Už jde." oznámil rádoby klidně, ale očividně byl stejně nervózní jako ostatní.

Sierra Boggess na Broadway.com Awards

11. května 2013 v 0:15 | Lotte |  Sierra Boggess
Sierra byla nominována, následně i postoupila do užšího výběru cen udělovaných portálem Broadway.com.
Měla vysokou konkurenci, nicméně vzhledem k velikosti jejího fandomu mi bylo vcelku jasné, kdo se stane vítězem. :)
Bylo nesmírně rozkošné, že cenu převzala z rukou Stephanie J. Block a Aarona Tveita!!! Sama to okomentovala slovy "soooo cool!". :)
Vyhrála v kategorii "Best Replacement", tedy nejlepší náhrada, či záskok, jak jen chcete. Přirozeně za svoji neslavnější roli - Christine Daaé ve Fantomovi Opery. :)
Někde jsem četla teorii, že Sierra musela být při děkovačí řeči trochu připitá a eh...:D přišla mi opravdu velmi rozjívená. :D Na druhou stranu, znáte Američany, mají jisté tendence prožívat všechno mnohonásobně víc a hlučněji, než my Evropané. :D Posuďte sami v odkazu. A pokud se vám video bude načítat sto let, či případně na více pokusů - don't worry, já ho rozjela asi tak napotřetí. :D :)
GRATULUJEME, SIERRO!!! :)

Jak vypadal debut Petera Jöbacka na Broadwayi?

3. května 2013 v 22:25 | Lotte |  Fantom Opery Broadway
Peter Jöback dne 29. dubna 2013 debutoval na Broadwayi v roli všech rolí - Fantoma Opery. Cast change se sice běžně zrovna nějak moc neprožívají, ovšem v tomhle případě šlo o hlavní roli a tak se vedení divadla vytáhlo. Navíc Fantom je role, která není příliš měněna, zlatíčko Broadwaye Hugh Panaro je pro američany zkrátka a jednoduše nenahraditelný. :) Ostatně někdy kolem konce srpna se na své místo vrátí a Peter zde působí něco jako Hughův dočasný zástup.
I tak byl přivítán ve velkém - šampaňské teklo proudem, blesky fotoaparátů byly všudypřítomné a speciální uvítací dort nesměl chybět.
Sám Peter se zdál být opravdu nadšeným, zahrát si Fantoma jak ve West Endu, tak na Broadwayi, tedy v produkcích které nepřetržitě běží 26 a 25 let, je velká čest. No a debut na Broadwayi - to asi člověk neprožívá každý den, že? :))
Podívejme se na pár fotografií z té velké noci pořízené ať už samotným Peterem, nebo profesionály. Nechybí ani zákulisní momentka s jeho alternativní Christine Marni Raab, se kterou si podle všeho padli do oka, či na závěr Peterovy fotky v masce s oběma jeho Christinami - jak zmiňovanou Marni, tak s jeho leading lady Samanthou Hill. :)