You are enough. You are so enough, it's unbelievable, how enough you are. (Sierra Boggess)

Červen 2013

14. Kapitolka - Schůzka s lékařem

24. června 2013 v 0:00 | Tahmed |  Love ever dies
Vrátila jsem se domů pozdě večer. Erik mne doprovodil až ke dveřím pokoje, ale dál jít nechtěl. Nehodlal se zase vidět s Raoulem a dohadovat se s ním. Byla jsem za to i celkem ráda, nechtěla jsem to být znovu já, kdo by je přerušil v jejich hádání.

Když jsem vešla do salónku, našla jsem Raoula v podnapilém stavu, jak upíjí svou whisky a sedí u krbu, který upřeně sleduje.

"Raoule?" oslovila jsem ho a on na to zareagoval tím, že dopil celý obsah sklenice. Poté se vrávoravým pohybem zvedl a přešel ke mně. Chytil mě za ramena a já ucítila celou váhu jeho těla, jak se o mě podpíral.

Twins Daae - předmluva

21. června 2013 v 0:00 | Tahmed |  Twins Daae
Zpívej mi anděli,
Zpívej mi dál,
Tu sladkou píseň,
Jíž si mne ukolébal.
Zpívej mi píseň,
Jež miluji tak,
Jak nic předtím,
Zpívej mi tak,
Jak jsem nikdy nepoznala.

The 67th Annual Tony Awards - Cinderella

19. června 2013 v 22:45 | Lotte |  Koncerty a vystoupení
Muzikálová Popelka na Broadwayi s Laurou Osnes v hlavní roli by vám mohla snad něco říkat díky tomu, že se jednou stala videem týdne. :)
Vlastně jsem to sem ani neplánovala dávat, protože moje muzikálová specizalizace je přece jen jinde, ale když to je tak krásné! :')
Není to o čem každá dívka sní? Jít v krásných šatech na ples, tančit (no, tuhle část bych vlastně i vynechala, já nerada tanec) a najít si svého prince? V tomhle zpracování je něco tak pohádkovsky kouzelného, co mě dohnalo k slzám, ač jsem v ten samý okamžik měla na tváři ten nejširší úsměv. :)
Laura je kouzelná, talentovaná, ztělesněná Disney princess. Četla jsem hodně recenzí fanoušků, kdy je těmito vlastnostmi přirovnávaná k Sierře Boggess. Ano, obě jsou princezny, překrásné, talentované princezny, bez pochyb. :)
P. S.: To co tam provádí s kostýmy je nefalšované kouzlo!!! :)

Backstage mix 12

18. června 2013 v 17:15 | Lotte |  Backstage
Tak dlouho už tu nebyl, že? Backstage mix is baaaaack! :')
A kam se dnes podíváme? Za Peterem Jöbackem do NY, dokonce i do Londýna jakožto flashback, nesmí chybět božská Sierra Boggess aneb kdybyste náhodou zapomněli jak je překrásná a vtipné animačky s barricade boys! :) xxx
Enjoy!


Začneme raritním pohledem na Christinin toaletní stolek z německé produkce. :)

Tony představení před 25 lety a dnes

17. června 2013 v 17:45 | Lotte |  Koncerty a vystoupení
Nedávno se udílely Oscary muzikálového nebe - Tony Awards a k příležitosti 25 let bez přestávky na Broadwayi samozřejmě nesměl chybět Fantom. :)
Vystoupilo současné obsazení - tedy Peter Jöback a Samantha Hill, což někteří nesli nelibě s argumentací "Rierra! Na každém představení Fantoma prostě MUSÍ ZPÍVAT RIERRA! RIERRA! OMG, RIERRA!" :D
Sice víte, jak Rierru miluju, ale tohle mi přišlo směšné. :D Nemůžou přece zpívat VŠUDE. :D Nehledě na to, že Ramin by tam chudák byl trochu...nevím, zvláštní, on přece na Broadwayi Fantoma nikdy nehrál, none?
Myslím, že Sam a Peter odvedli skvělou práci a zaslouží si respekt!!! :)
A nezbývá, než si melancholicky vzpomenout i na Tony Awards před 25 lety, kde zazářili v tehdy novém muzikálu Sarah Brightman a Michael Crawford, kdy druhý zmíněný zvítězil - jak se s naprostou samozřejmostí očekávalalo. Škoda, že jsem ty časy nezažila. :)

Defying Gravity - Zoe Jarrett, Suzie Mathers

16. června 2013 v 12:44 | Lotte |  Video týdne
Tento týden se nese v duchu zelené, slunce (finally) a Wicked! ^^
Z tohoto videa jsem hrozně nadšená hned pro několik důvodů:
a) je to natáčené zblízka a překvapivě kvalitní booglet
b) SUZIE MATHERS! :) Od té doby, co jsem s ní viděla pár oficiálně natočených videí jako Glindy pro účely pořízení fotek jsem si ji v roli zamilovala! A teď jsem finally našla i bootleg! :)
c) medaili tomu, kdo ten bootleg pořídil. Elphie, tedy Zoe Jarrett je na takové věci vyloženě alergická. Traduje se historka, kdy si takhle někoho všimla v obecenstvu, nahlásila ho, a fanouška buď vyvedli, nebo mu kameru zabavili. Ojé. :D

Navíc pořádný záznam Defying Gravity vždycky potěší. Miluju Elphiinu zvedačku, energii písně, melodii, drive, text - všechno! ^^
Pro tenhle týden se nebojte vzepřít pravidlům jako Elphie a přeji úspěšné závěrečné písemky - pokud jich máte na příští týden takovou spustu jako já! :)

Podzimní pohádka o Barbaře Jane: Kapitola 18: Sněžní andělé

15. června 2013 v 23:31 | Lotte |  Čtvero ročních pohádek o BJ
Páni, tomu se říká dlouhá odmlka, že? I missed you, guys! :) Neblogovala jsem a ani nekomentovala ne proto, že bych se nestarala, nýbrž jsem nestíhala v kombinaci s vyšilovala.
Minulý týden bych charakterizoval asi jako week of creep. Exams! Exams everywhere!!! Ani nechtějte slyšet tu historku o tom, jak jsem tři noci spala maximálně čtyři hodiny a seděla s jedním či dvěma nervovými zhrouceními nad matikou. :D :D Ale vyplatilo se to, protože mě to zachránilo - u hodně příkladů jsem tím, jak jsem si je hodiny propočítávala jela už tak nějak po paměti, než že bych použila svoji úžasnou matematickou logiku. Eheh. :D
A příští týden bude zrovna takový...ale bez obav, tentokrát se na to připravím předem aneb viva la přednastavování! ^^
A teď už k pohádce! :)

Padla noc. Stáli na lesní mýtině daleko od civilizace, lidských hlasů a světel Smaragdového města. Elphie a Fiyero bok po boku sklonění nad kouzelnou knihou si něco šeptali. Glinda se usadila na pařezu a pilovala si nehty, obklopena svítícími bublinkami.
Barbara se probojovala křovinami k nim a ve chvíli, kdy měsíční svit ozářil louku se jako přízrak zjevila mezi nimi. Rozhlédla se a sundala si kápi černého pláště, který si půjčila od Elphie, když se vydala na výzvědy.

13. Kapitolka - Chvíle klidu

14. června 2013 v 0:00 | Tahmed |  Love ever dies
Ahojky vážení, měla jsme trochu času, tak je tu další povídka, ještě že jsem si jí napsala trochu napřed, protože v tomhle časovém presu co tento týden mám bych ji napsat nezvládla a ani nestihla :-)
dnes se podíváme na to, co prožíval Raoul, když Christine odešla za Erikem :D

"Odešla, skutečně odešla za ním. Jak jen může být tak sobecká. Ano je pravda, že jsem ji za ním poslal, ale musela skutečně odejít? Proč jen na toho lotra nemůže zapomenout. Proč jen se nemůžeme sebrat a odjet z tohoto proklatého místa." Stále my tyto myšlenky proudily hlavou a nemohl jsem se jich zbavit.

12. Kapitolka - Učitel ze stínu

7. června 2013 v 20:10 | Tahmed |  Love ever dies
Ahoj vážení, song tady nehoře je takový na navození atmosféry pro druhou polovinu povídky, ale myslím, že si jí můžete pustit i nyní. omlouvám se za to, že jste museli na novou kapitilku čekat tak dlouho ale zkouškové je v plném proudu další pokračování bude pravděpodobně až o prázdninách
World tour: Bangkok

5. června 2013 v 22:26 | Lotte |  Fantom Opery Světová tour
Další zastávkou pro World Tour Fantoma Opery se stalo Thajsko, konkrétně Bangkok.
Fantom Brad Little zůstal, stejně tak i Christine Claire Lyon a Raoul Anthony Downing. U posledních dvou jmenovaných máme však nové alternace. Dvakrát týdně místo Claire se role Christine nově ujala Kristi Holden.
Kristi už Christine hrála v Las Vegas jako leading lady, v kasinu předělaném na divadlo dokonce i odehrála úplně poslední představení v den derniéry.
Nová alternace Raoula na palubě je Jordan Pollard. Povídám vám, toho si zapamatujte! :D Co se Fantoma týče, tak je začátečník, ale společně s Claire mají skvělou chemii - asi, že jsou oba Australané. A co si neodpustím - OHMYGODOHMYGODOHMYGOD!!! ON JE TAK SLADKÝÝÝ! ALE TAK STRAŠNĚ MOC! :D Sladší než nový prodavač v Albertu. :D Tenhle článek si připravuji už nějakou dobu, takže mám fotky, co vám sem hodím dlouho na ploše a zjistila jsem, že můj denní rituál je přijít, otevřít si jeho fotku a večerníčkovaně na ni zírat. :D Nemám slov, já snad ještě neviděla raoulovštějšího Raoula. Ty jemňoučké rysy, oči, od přírody aristokratický vzhled...
Přirozeně jsem si ho díky svému novému zalíbení vyhledala a YT je na něj žal velmi skoupé. Mám tu velmi, velmi randomní a ne moc kvalitní Empty Chairs at Empty Tables, které POZOR zpívá v pouhých 16 letech. :)
A pak píseň Scotta Alana Over the Mountains, kterou jak podle slov samotného Scotta zazpíval s tím, že byl povolán docela narychlo a měl na naučení se, natrénování atd méně než jeden den. Aaaaaaach. Myslím, že jsem se právě opět platonicky zamilovala, guys. :)