You are enough. You are so enough, it's unbelievable, how enough you are. (Sierra Boggess)

Září 2013

Backstage mix 16

30. září 2013 v 19:00 | Lotte |  Backstage
Zdravím vás zase jednou u dalšího backstage! :) Tentokrát je to HUUUGE. Přede mnou je 73 fotek na zmenšení a seřazení do článku. WOOOOT. :D
Dnes tu máme všechno - Fantoma, Bídníky, Popelku, Aarona Tveita...yup, pretty much everything we need. :DD
Enjoy! :)


Začněme Sierrou, Boggess the Goddess. :)

Beneath a Moonless Sky - Ramin Karimloo, Sierra Boggess, video at last

29. září 2013 v 11:35 | Lotte |  Video týdne
Hit, přímo megahit a nejvíc diskutovaná věc mezi fantomáky současnosti? Londýnská produkce Love Never Dies, která už je nějaké dva roky uzavřená.
Why?
Přestali jsme doufat. Všichni jsme přestali doufat, i já přestala doufat, že tento svět kdy spatří BAMS s Raminem a Sierrou. Považovala jsem to za navždy ztracený záznam umění, mystický a nenalezitelný.
Ale ono...BOOM. Je to tu. Video záznam této písně. Nenazoomovaný, nepříliš kvalitní, ale je tu.
Těžko soudit, ale zřejmě se jedná o úplně první verzi choreografie (jak víme, tak se to v průběhu Londýnské produkce nejednou všechno měnilo). Takže bez facky. Good for Ramin. :D
Můžeme ocenit už jen ten fakt, jak jsem vyšilovala PŘEDTÍM než jsem to vlastně viděla? :D
Kdybych to tak měla říct, tak autstralská verze je taková propracovanější co se choreografie týče. Na druhou stranu - Ramin a Sierra. Co mám ještě dodat, prostě Ramin a Sierra. V porovnání s nimi je to pro Annu a Bena hrozně nefér, protože v mých očích je to prostě nerovný souboj. Ramin a Sierra. Team Rierra.
Závěrečné poučení? Nikdy neztrácejte naději! Přeji krásný týden! xxx

DSOCI - 5. kapitola

28. září 2013 v 21:12 | Lotte |  Dark stories of Coney Island
První rána se ozvala kolem jedné hodiny ranní. Vzbudila a rozrušila Arielle, která byla v prvních chvílích po náhlém procitnutí velmi zmatená. Zaposlouchala se, ale už nic neslyšela. Unavená znovu klesla do polštářů a do pěti minut nevěděla o světě.
Další dunivý otřes už téměř jakoby zavibroval její postelí. Vztyčila se do sedu a tentokrát to slyšela. Celý dům byl očividně na nohou, rozčilené hlasy, kroky dokonce i přímo před dveřmi jejího pokoje. Podle skřípavého zvuku byla velmi narychlo otevírána vstupní brána sídla Fitzgeraldových. Vklouzla do střevíčků, narychlo přes sebe přehodila negližé a s bušícím srdcem otevřela dveře. Rozechvěle kráčela k centru hluku - byla to otcova ložnice.
"Nebohé dítě!" vzkřikla paní Brownová.
V Arielle to bezděčně škublo. Paní Brownová jí nikdy neříkala "nebohé dítě", už vůbec si ji k sobě neměla potřebu tak tisknout a používat hlas, který by se dal označit za milý. Po chvíli vydedukovala, že jen sehrává divadélko před cizími lidmi postávajícími u dveří tatínkovi ložnice.
"Co se děje? Co to má znamenat?" vydala ze sebe. Uvědomila si, že jí zběsile drkotají zuby. Tato zvláštní situace ji stresovala.


Somewhere over the Rainbow...is The Wizard of Oz!

24. září 2013 v 19:00 | Lotte |  Lotte's cinema
Čaroděj ze země Oz je velmi "profláklá" záležitost, ale sama musím přiznat, že jsem se k této slavné muzikálové pohádce dostala poměrně pozdě. Ale pamatuji, že mě jako malou rozčilovaly neustálé narážky na Čaroděje v různých filmech, seriálech a tak dále, protože jsem je nechápala :D. Když se nad tím zamyslím, tak je to taková kultovní záležitost spíš v anglicky mluvících zemích, než u nás.
A to je škoda!!!
Všichni známe slavnou a nestárnoucí píseň "Over the Rainbow", už ne všichni příběh který se k ní pojí.
Inu, pojďme se na něj podívat! :)

Dorotka je šťastné děvče, protože její největší starostí v životě zdá se jen protivná sousedka.
Inu, není to tak docela pravda, když se ukáže, že Dorotka v ničem nepřehání a je to přímo ďábelská protivná sousedka, která si z nějakých důvodů zasedla na naši malou hrdinku a především jejího pejska. Hodlá jí ho za každou cenu sebrat a poslat na utracení a nebohé Dorotce tak nezbývá než utéct. Když svůj úmysl kvůli setkání se s podivuhodným profesorem Marvelem změní a rozhodne se vrátit domů, zastihne ji kruté tornádo, které ji i s celým domečkem přenese do barevné země Oz.
Dům spadne tak zajímavě, že rozdrtí zlou čarodějnici, za což jsou jí místní obyvatelé a hodná čarodějka Glinda moc vděční.

Design "Cindy on Masquerade Ball"

22. září 2013 v 9:56 | Lotte |  By the Way
Nový podzimní kabátek Lottelandu je zároveň výročním (přesně za měsíc blog slaví druhé výročí).
Je to velmi zářná změna od modré k oranžovým barvám a známky jsou přesunuté zleva do prava.
V záhlaví vidíme Lauru Osnes a Santina Fontanu v rolích Popelky a jejího prince ze Cinderella on Broadway.
Vedle nich je samozřejmě Sierra Boggess, Hadley Fraser a mnoho dalších z mé nejoblíbenější a zamilované Masquerade scény.
Též upozorňuji na přímo překrásný nový front menu pod záhlavím. :)
Až teď, když je to ve velkém formátu si uvědomuji, že Hadley tam má výraz, který mu příliš nelichotí, nicméně je to hold momentka. :)
Stejně jako v designu, který jsme tímto nahradili se jedná o pozoruhodnou kombinaci dvou naprosto odlišných muzikálových světů, které k sobě ve výsledku očividně nemusí mít zase tak daleko.
Navíc, co může být krásnější, než mít jako kabátek dvě princezny Lauru a Sierru? :)

Jako vždy věnuji děkovný řádek Tahmed, která se třetím kabátkem v řadě stala čímsi jako "dvorní kabátkářkou Lottelandu" :D. Za což jí uděluji virtuální diplom a řád bílé masky. :D
S radostí též oznamuji že naše spolupráce bude ještě dlouho pokračovat, neboť obě nejsme žádné troškařky a máme dalekosáhlé plány. :D
Thank you! ^^


6. kapitolka - Ztracená v zrcadle

20. září 2013 v 0:00 | Tahmed |  Twins Daae
Zdravím Vás po dlouhé době vážení přátelé zeleného údolí :-). Dnes budete mít opět čas podívat se do říše fantazie v podobě povídky.
A co vás všechny dnes čeká?
Dozvíme se, co se stalo, když dorazila Christine ze schůzky jíž měla s Raoulem a také jaké má Raoul plány s Christine do budoucna. :-)
a nyní směle do toho.

Obsazení Fantoma Opery v Hamburku

19. září 2013 v 19:00 | Lotte |  Obsazení v Hamburku
Fantom Opery se vrací do Hamburku. Po více než půl roce obsazovacího procesu a zkoušek už známe jména naší velké trojky.
Role Fantoma se zhostí Mathias Edenborn, jako Christine uslyšíme Valerii Link spolu s Raoulem Nickym Wuchingerem.
Všem třem hercům se dostalo té pocty dostat pozvání do kanceláře Andrewa Lloyd Webbera v Londýně. ALW později pochválil chemii mezi našemi představiteli Christine, Erika a Raoula. Hlas Valerie mu natolik učaroval, že se dokonce rozhodl pro píseň Think of Me zpěvačce skložit nové kadence.
Na německou produkci se můžeme těšit od prosince 2013.


Fantom Mathias.


Christine Valerie.


Raoul Nicky.

Ohlédnutí se za pětadvacítkou

18. září 2013 v 19:00 | Lotte |  The 25th Anniversary of The Phantom Of The Opera
Najít nějaké nové raritní backstage fotky z pětadvacítky se teď skoro po dvou letech (ugh, musím znovu opakovat, jak čas letí?!) takňák nemožné. Už jsme viděli všechno, mám ten pocit.
Na druhou stranu...víte co se o tom slovu nemožné říká. Nothing is impossible, the word istelf says "I'm possible!". Yes!
Díky Sierře totiž pár takových nových fotek z úchvatných oslav v Londýně na počest toho nejlepšího muzikálu na světě máme! Yey! :) She's an angel! (Angel of music, of course :D).

Setkání s fanoušky

17. září 2013 v 19:00 | Lotte |  Fantom Opery Světová tour
Série promo akcí před odstartováním world tour v Shanghai pokračuje.
Christine Claire Lyon a Fantom Brad Little se zúčastnili setkání s novináři a fanoušky. Odpovídai na otázky a na závěr si ještě dali autogramiádu.
Tyhle fotky jsem si procházela za přítomnosti kamarádky (která se tu a tam v Lottelandu zjeví pod přezdívkou Dixí) a u fotek Claire jí ujel vzdech "Mít tak její tvář!".
Taky si říkám. Ta Claire je snad den ode dne krásnější, don't you agree?
A když se tak na ty fotky dívám, mám pocit, že Brad si dal trochu zkrátit vlasy, což ho úplně omladilo! A černá barva mu docela lichotí! Vlastně docela hodně lichotí! :D Žjů! :D
Claire nijak neohrozila svoji pověst jedné z nejlépe oblékaných hereček Christine a ve sladkých světlých šatech s vyčesanými vlasy a výrazným make-upem zazářila.
A protože jsem hodně ujetá na naušnice, tak musím zmínit i je. Claire Lyon, I love your style!
Pojďme se podívat na fotky! :)
Music of the Night - John Cudia

15. září 2013 v 19:00 | Lotte |  Video týdne
Věnujme tento týden rekordmanovi v počtu odehraných představení v roli Fantoma, Johnovi Cudiovi.
I přesto byla moje první zkušenost s Johnem v roli Raoula, přes kterou se k Erikovi propracovával jako tolik jiných...
Je neuvěřitelné, jak se jeden z nejsladších Raoulů, jaké jsem kdy viděla, může proměnit v tak ďábelského Fantoma (což se z MOTN přirozeně nedá posoudit, ale zkuste si ho najít ve Final Lair).
Oceňuji, že ač některí herci to mají bohužel ve zvyku, John vůbec nepřehrává a stále zůstává přirozený.
Jeho hlas je potěšením poslouchat, není tak div, že zůstal v roli po tak dlouhou dobu, až se z toho stal rekord.
Ještě si neodpustím poznámku, že je škoda, že v americké produkci Erik nechytí omdlévající Christine do náručí jako v Londýně. Když teď vypustím, že to trochu kazí romantický efekt písně, tak je tu ta nemilá věc, že herečky Christine pochopitelně moc neláká představa toho, jak se osmkrát týdne otřískají při pádu na jeviště, tak padají ehm...no, však to teď sami můžete vidět, technikou "přes zadek". :DD Ono to prostě nechtěně vypadá trošku legračně. Není to jen věc právě viděné Sarah, už jsem to viděla u více Christin a hm....co myslíte vy?
Přeji vám hezký týden bez pádů na zadek, hehehehe. :DD