You are enough. You are so enough, it's unbelievable, how enough you are. (Sierra Boggess)

Premiéra Das Wunder von Bern

29. prosince 2014 v 16:46 | Lotte |  Drew Sarich
V Hamburku se 10. 11. 2014 slavnostně otevřelo nové, moderní divadlo Stage Theater an der Elbe, o kterém se můžete dozvědět něco víc v TOMTO videu.
Prvním kouskem v tomto divadle je světově premiérový muzikál Das Wunder von Bern. Jedná se o muzikálovou verzi známého filmu The Miracle of Bern, příběh o překvapivém vítězství německého národního fotbalového týmu na mistrovství světa v roce 1954 a problémy s navrácením zajatých vojáků zpět do Německa.
Na slavnostní premiéře, která byla samozřejmě o to zvláštnější, že to byla premiéra nejen pro muzikál ale i divadlo samotné, se objevilo mnoho hvězd muzikálového i nemuzikálového nebe. Mezi nimi nechyběl ani Drew Sarich se svojí kolegyní z muzikálu Rocky Wietske van Tongeren. V oficiálním videu z premiéry se ti dva sice neobjevují (pokud nebudeme počítat fakt, že jsem jednou zaznamenala Wietske stát v pozadí :D), ale i tak ho můžete nalézt ZDE.
A abych se konečně dostala k nějakému materiálu na kterém Drew a Wietske skutečně JSOU (:D), níže jsou fotky z červeného koberce.
Dále dodávám, že premiéry se zúčastnila i londýnská Christine Harriet Jones s přítelem Antonem Zetterholmem (o návštěvě tohoto páru v Německu jsem se zmiňovala i v TOMTO dílu backstage mixu).

image hostimage host

image host

image host

image host

image host

image host
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama