You are enough. You are so enough, it's unbelievable, how enough you are. (Sierra Boggess)

Duben 2015

Mistr a Markétka, 5. 4. 2015

30. dubna 2015 v 17:41 | Lotte |  Master and Margarita
Dubnový blok je k nám štědrý, přeštědrý!
Jen považte, další full show záznam. :)
Obsazení tentokrát máme Ivana Ozhogina, Anastasii Makeevu a Antona Avdeeva v hlavních rolích. Přiznám se vám, že jsem zatím neměla čas se na to podívat (neboť jsem královnou prokastinace), ale z toho co jsem si tak projela se jedná o velmi kvalitně natočený záznam z hezkého úhlu. Záběry spíš kladou důraz na dění na celém jevišti, takže je tam sice méně zoomů, ale měla jsem z toho skvělé povědomí o dění jako celku, což z videjí není tak časté. Člověk prostě může mít to nebo ono, nejsou to hold profesionální záběry. :))
Určitě doporoučuju. :))

Korzet

28. dubna 2015 v 13:30 | Lotte |  Ivan Ozhogin (Иван Ожогин)
Dnes v dopoledních hodinách bylo učiněno nanejvýš zajímavé oznámení.
Ivan Ozhogin si zahraje v krátkém filmu jménem Korzet. Jaké role se zhostí je zatím tajemstvím tvůrců, ale i tak se jedná o nanejvýš vzrušující novinu! Mimo Ivana tam zazáří i další hvězdy muzikálového a filmového nebe kupříkladu Vera Sveshnikova, Vadim Demchog, Julia Laserson a další.
Děj se zaměřuje na Mistra vyrábějícího korzety v tajuplném městě Twignburg.
Je to rovněž první ruský film, do jehož děje budou moci zasáhnout i sami diváci a podílet se tak na jeho vývoji.


Point of no Return - Norm Lewis, Sierra Boggess

26. dubna 2015 v 14:57 | Lotte |  Video týdne
Tento týden si trochu zavzpomínáme na obsazení už bývalé, ovšem z hlediska historie Broadwaye přímo převratné. :)

Norm a Sierra jsou geniálně sehraní. Vidíme zde video z jejich prvního společného představení, ale z obou vyzařuje taková důvěra jeden ve druhého a společná chemie je okamžitá, jako když lusknete prsty. Jsou spolu skutečně přímo ohromující.
Nu a Sierra. Co ještě říct? Je vidět kolik myšlenek a citu do role Christine vkládá. Je zřejmé, že si ohledně jejího charakteru už vybudovala svůj vlastní přístup a postoj, který má pevné základy a ona jen postupně objevuje nové detaily, se kterými si umí vyhrát tak, aby Christine vždycky vdechla něco nového bez ohledu na to, pokolikáté už ji hraje.
Po hlasové stránce se ohromě vyšvihla, už předtím byla samozřejmě skvělá, ale v tomto videu na mě udělala velký dojem.
O Normovi bohužel to samé říci nemůžu, v jednu chvíli mu to tak ujelo, že i přes to, že nejsem vždycky schopná říci, zpívá-li hereč čistě nebo ne, tady by jaksi nebyl na pochybách nikdo. Ale je to náročná show a ne vždycky všechno člověku vyjde tak, jak by si zrovna přál a já to absolutně chápu.
Líbí se mi Normova reakce poté, co mu Sierra strhne kápi. Absolutní šok, který přímo zmrazil, následně začne rozpačitě přešlapovat na místě jako člověk, který neví, co si narychlo počít, mozek a tělo vzájemně nespolupracují, chvíle čiré paniky...brilantně zahráno. :)

Krásný nový týden přeju. :) xxx

Stát se na jeden den Christine...

26. dubna 2015 v 14:18 | Lotte |  Backstage
Nu, není to sen každého děvčete? Každého muzikálového děvčete? :D
Sny se občas plní a tak německá televizní herečka, ale rovněž i fanynka POTO, Susan Sideropoulos navšítivila divadlo Neue Flora, tedy domov Fantoma Opery v Hamburku.
Tam dostala baletní lekci kontrolovanou samotnou madame Giry a dokonce si mohla zkusit i Christininy šaty z Think of Me.
Jaký kostým byste si přály vyzkoušet vy? Myslím, že u mě je to zbytečné říkat. STAR DRESS! :D
Níže se můžete podívat na fotky a video. :)


image host

Woland vás zve na bál

26. dubna 2015 v 7:31 | Lotte |  Master and Margarita

...skoro :D
Moskevská produkce Mistra a Markétky 27. 5. 2015 oslaví šestašedesáté představení, což jak víte, je vzhledem k tematice muzikálu takové příznačné číslo. Proto na toto představení dostáváme pozvání od samotného Wolanda, ale i dalších členů obsazení. Pojďme se na ta roztomilá videa podívat. :)


Zákulisí US tour III.

25. dubna 2015 v 14:05 | Lotte |  Backstage
Lidé řídící oficiální stránky POTO si nás hýčkají a tak přináším další várku fotek s pohledem do zákulisí produkce US tour. :)

image host

Ted Keener (Slave Master) se zapisuje při příchodu do divadla.

Backstage mix 33

25. dubna 2015 v 13:48 | Lotte |  Backstage
A je tu další backstage mix, jej! :D
Jako vždy zavítáme do vícero právě běžících produkcí a jako vždy jsou to fotky nanejvý roztomilé a veselé, protože takový je zřejmě život v divadle. :)
Tak hurá na to. :)


image host

Dnes začneme produkcí v Moskvě. Ivan Ozhogin si pročítá dopis od fanouška před začátkem show.

Dubnový blok Mistra a Markétky III. (Moskva, Petrohrad)

25. dubna 2015 v 13:06 | Lotte |  Master and Margarita

Čas neúprosně letí a tak je za námi další blok Mistra a Markétky.
Materiálu na ohlédnutí se za právě uplynulým dubnovým blokem však máme víc než dost a věřím, že se ještě objeví i další videa. :)

Woland se setkává s Berliozem a Bezprizorným (Rostislav Kolpakov), 3. 4. 2015, Moskva - koukám, že vcelku "přitvrdili" s tím, jak Woland trápí Berlioze...o to větší legrace, protože Rostik má u toho geniální výrazy. :D :)
Herec Ivana Bezprizorného je brilantní. Ten pohled s jakým se podíval na Wolandův poněkud neobvyklý oděv...:D tomu se uculuji jen když to teď píšu. :D "Tady máme co dočinění s bláznem, Míšo." Jeden pohled občas řekne vše. :D Plus to, jak mu přeskočí hlas, když vykřikne "My jsme ateisté!" - ještě jsem se tou scénou tak neprohihňala jako dnes, bravo. :)

Udílení cen Zlatá maska

25. dubna 2015 v 8:54 | Lotte |  Master and Margarita
Posílám velké gratulace do Ruska, protože naše Hela, tedy Maria Lagatskaya obdržela cenu Zlaté masky, tedy největší ruskou divadelní cenu.
Mám za Marii velkou radost, protože je zkrátka úžasná a ještě jednou blahopřeju. :)


Zákulisí koncertu Romance Romance

24. dubna 2015 v 20:22 | Lotte |  Ivan Ozhogin (Иван Ожогин)
Onu akci si jistě pamatujete, neboť jsem o ní psala v TOMTO článku. :)
A...ač si uvědomuju, že psát článek kvůli dvěma selfíčkům je vážně těžký fangirling, věřím, že se na nad tím, drazí čtenáři, shovívavě usmějete, zavrtíte hlavou a přejdete to. :D :D :D
Na moji obranu musím podotknout, že Ivan je tam tak roztomiloučký! :D
(Ne, tímhle jsem si asi nepomohla).


image host

image host


Source:
http://vk.com/club38726560