You are enough. You are so enough, it's unbelievable, how enough you are. (Sierra Boggess)

Květen 2015

DSOCI - 55. kapitola

30. května 2015 v 18:41 | Lotte |  Dark stories of Coney Island
Byl horký srpnový večer a Arielle seděla ve vyrudlém křesle ve svém bytě a krčila se nad knížkou se zažloutlými listy. Venku pomalu padala tma, ale to nebylo příčinou toho proč náhle prudce zvedla hlavu a zamračila se. Způsobilo to jemné zaklepání na dveře a ona narychlo přemýšlela kdo by to v tak neobvyklou dobu mohl být. Snad Darcy? Ne, ještě než stačila návštěvníkovi pohlédnout do tváře věděla, že Darcy to rozhodně být nemůže.
"Pane?" vypískla překvapeně, když se setkala s Erikovým pohledem. Bylo to vůbec poprvé, co přišel do jejího bytu, protože do této chvíle se omezoval pouze na "předvolání" do jeho domu, přál-li si s Arielle mluvit.
Arielle ho pouštěla dovnitř se smíšenými pocity. Když za ním kráčela do svého malého salonku, nemohla si pomoci, ale jeho majestátní figura do jejího útulného ale malého bytu nějak nezapadala. Přesto, připomínala si v duchu, strávil kus svého života v temném podzemí, a v porovnáním s tím její byt nemohl být tak strašný.
Nervózním posunkem ho vyzvala aby se posadil do křesla, nenaučená roli hostitelky a její mysl stále zaměstnávalo rozjímání nad tím, co tu vlastně dělá a o čem s ní asi tak může chtít mluvit. Není moc pravděpodobné, že by zaskočil na čaj o páté.

Den Julie Udine

25. května 2015 v 14:27 | Lotte |  Backstage
Christine na Broadwayi, Julia Udine, nafotila pro playbill.com svoji denní rutinu během double show dne, které doplnila i svým kratším komentářem. Pojďme se tedy podívat na den v životě Christine Daaé. :)

image host

Probudila jsem se do krásného jarního dne!

Lukas Award 2015

25. května 2015 v 13:35 | Lotte |  Fantom Opery West End
Mé srdečné gratulace míří do Londýna, neboť náš Fantom West Endu, tedy Gerónimo Rauch obdržel cenu Lukas za zpěváka roku a rozhodně zcela zaslouženě.
Mám za Gera velkou radost a ještě jednou gratuluji. :))

image host

World tour v Pekingu

25. května 2015 v 13:26 | Lotte |  Fantom Opery Světová tour
Fantom Opery se v rámci World Tour vůbec poprvé přesune do Pekingu. Až do této doby totiž Peking neměl divadlo, ve kterém by se tak komplexní show mohla hrát.
To už ale není pravdou a Peking se pyšní novým Peking Tianqiao Art Centrem s kapacitou 1 600 míst.
Obsazení se do Pekingu přesune beze změnu s výjimkou Christine alternace Kristi Holden, která obsazení Word Tour v minulé zastávce, tedy v Istanbulu, opustila. Kdo zaujme její místo se dozvíme později.
Fantom bude mít v Pekingu premiéru 20. 11. 2015 a bude se zde hrát do 10. 1. 2016.
Hlavní představitelé show, tedy Fantom Brad Little a Christine Emilie Lynn už za sebou mají nějaké promo akce, kde jak sami můžete vidět, byli extrémně roztomilí. :))

image host

Zákulisní vlog z dubnového bloku

25. května 2015 v 12:37 | Lotte |  Master and Margarita
V březnu jsme se bohužel nedočkali žádného zákulisného vlogu z Mistra a Markétky a proto jsem hrozně ráda, že za duben už materiál máme. :)
Jeden by řekl, že natáčející budou vhodné záběry spíš chybět, protože se snaží vybírat nové momenty, ale jak vidíme, opak je pravdou, protože v zákulisí show se zjevně pořád něco děje a herci jsou očividně šprýmaři, takže o zábavu je postaráno.
Ani v dubnu nás nezklamal Woland Rostislav Kolpakov a opět se můžeme potěšit nad záběry svíjejícího se Wolanda, hihihi. :D
I hlavní Woland Ivan Ozhogin tam má moc pěkné usměvavé záběry ze zkoušek, takže obdivovatelé obou si přijdou na své.
Tohle video mi vyčarovalo veliký úsměv na tváři, takže doufám, že zlepší pondělní den i vám. :)




Totale Finsternis - Ivan Ozhogin, Dorothea Baumann

24. května 2015 v 21:56 | Lotte |  Video týdne
Přímo ruka osudu zasáhla do výběru tohoto videa týdne. :D Jelikož jsem tento týden pretty much nepsala o ničem jiném než o panu Ozhoginovi (Mistr a Markétka se taky víceméně počítá k němu :D), tak jsem si řekla, že s videem týdne budu originální a sáhnu po něčem či lépe řečeno někom jiném. Ale! :D Pohleďte na toto video, které se dnes, zrovna dnes objevilo na YouTube! V den kdy vydávám video týdne! Náhoda? Nemyslím si! :D
Jde o to, že já věděla, že lead Mercedesz Csampai měla jako understudy Dorotheu, věděla jsem, že Dorothea si zahrála s Ivanem, věděla, že z toho existuje video, ale co jsem nevěděla je zda ho někdy vůbec uvidím jinak, že formou screenu co někdo hodí na Tumblr. A vida - video to dopracovalo na YT! Byla jsem velmi příjemně překvapená a volba videa týdne prostě musela být tato a žádná jiná. :D (Because Lotte's such a hopeless fangirl.)
Mé prvotní dojmy z této dvojice tedy byly zhruba následující:
- první minuty videa jsem se rozplývala nad Dorotheou protože roztomilejší Sáru jsem ještě neviděla
- druhé minuty jsem se stále rozplývala nad Dorotheou protože má hlas zrovna tak sladký jako projev
- dále jsem se rozplývala nad Ivanem, protože je prostě dobré ho zase jednou slyšet v němčině, aneb ruský přízvuk ještě nebyl milejší
- zkonstatovala jsem, že Dorotheina Sarah je asi team Krolock (Lotte schvaluje :D)
- Ivan sám byl k Dorothee trochu odtažitější (alespoň dle mého úsudku)
- obecně vzato spolu ale měli dobrou chemii, věřím, že kdyby spolu hrávali častěji, tak by to bylo senzitivnější spojení, ale to se nedá nic dělat :)
Myslím, že až to video uvidím víckrát, případně kdybych s nimi viděla i Einladung zum Ball a Tanzsaal, tak bych možná dospěla i k jiným závěrům, ale první tvrzení potvrdí čas a druhé....případná laskavost fandů. :D Tak či tak se mi spolu moc líbili a jsem moc ráda, že jsem je konečně viděla. :)

Krásný nový týden! xxx

Magic Sound

23. května 2015 v 15:21 | Lotte |  Ivan Ozhogin (Иван Ожогин)


18. 5. 2015 Ivan vystoupil na koncertě Magic Sound v Petrohradě. Přiznám se že nevím, kolik písní tam zazpíval, v hlubinách internetu jsem nicméně objevila dvě písně: Wicked Game a Feeling Good. Z první zmiňované je víc videjí, tak jsem vybrala to nejkvalitněji natočené, z druhé písně vím jen o jednom videu z vk.com, tak snad se mi ho sem podaří úspěšně vložit, protože tenhle server mi rád dělá neplechu, duh.
Ivan zněl (i vypadal ehm) jako vždy perfektně, takže doporučuji. :))
Btw, jak obrázek napovídá, Ivan na tom koncertu dostal opravdu hodně květin, hihi. Ten monstrózní květinový ceremoniál můžete vidět na konci Feeling Good. :)

ComicCon Petrohrad

23. května 2015 v 14:23 | Lotte |  Ivan Ozhogin (Иван Ожогин)
16. a 17. května 2015 se v Petrohradě konal ComicCon na kterém nechyběl ani Ivan, který spolu se svými kolegy Yurym Utkinem a Verou Sveshnikovou propagoval film Korzet.
Z akce je mnoho fotek a dokonce i jedno video (kterému nic nerozumím :D). I když vlastně ano...něco ano. Když Vera Ivanovi předala mikforon začal slovy "Přeji dobrý den, kdo mě neznáte, mé jméno je Ivan Ozhogin" - čímž obveselil fanoušky...samozřejmě že všichni věděli kdo je. :D Je zvláštní slyšet Ivanův normální hlas. Většinou jsem zvyklá jen na jeho zpěv nebo takový ten dramatický hlas co používá na jevišti, ale když Ivan hovoří prostě jako Ivan, tak to nemám tolik naposlouchané...(no a poslouchá se hezky :D).
Dále můžu říci, že jsem vypozorovala, že Ivan a Vera spolu musí hezky vycházet, protože si roztomile špitají a uculují se na sebe. :)
Můj úplně nejoblíbenější moment je, když Ivan a Vera cosi tajně kutili na Ivanově mobilu pod stolem. :D Jak vidíte, jeden si to video může užít i bez toho, aby věděl oč v něm jde. :DDD

image host

Květnový blok Mistra a Markétky II (Petrohrad)

23. května 2015 v 12:49 | Lotte |  Master and Margarita
A máme tu další shrnutí právě probíhajícího bloku Mistra a Markétky!
Tentokrát se jedná doslova o rekapitulaci pouze jednoho dne, tedy 22. 5. 2015, ale usoudila jsem, že už je to na samostatný článek, protože jsem tím představením byla natolik nadšená a napsala k němu tolik komentářů, či lépe řečeno výlevů (:D je to smutné, ale je to pravdivé), že už to vyšlo na samostatný článek. Jediným mým štěstím v neštěstí je fakt, že na květen není zase tolik představení, takže vás může potěšit že nebudu až tolik spamovat. :D
Láska a strach, Wolandovo arioso (Ivan Ozhogin, 22. 5. 2015, Petrohrad - taky vždycky tak čekáte na okamžik, kdy se ta píseň rozjede a Ivan se do toho opře impozantní silou svého hlasu? To je ten okamžik! :D
Vzpomínka na Markétku, Nit lásky (Anton Avdeev, Vera Sveshnikova), 22. 5. 2015, Petrohrad - je úžasné sledovat, jak bezstarostně Vera přichází mezi publikem na jeviště a jak se jí postupně začne zmocňovat tíseň, jak na ni najednou padne tíže...skvěle zahrané. :)
A její hlas! Úplně těm mě už tak dobře známým písním vdechla nový život. Jsem ohromená! :)
A ten konec! Je to přiblížené výhradně na Veřin obličej, takže se spíš jen domýšlím oč tam jde, ale hádám, že správně předpokládám, že balancuje na okraji jeviště, jako by chtěla skočit (stejně jako v Kytici smutku?), ale pak se zarazí a neudělá to. A já si říkala, proč pořád na konci pokukovala dolů...to je zajímavé! Hádám, že to bude Veřina improvizace, jelikož herci mají v této show očividně dost volnou ruku a za ten dobrý nápad Veře smekám. Osobně mám spíš radši původní choreografii, ale i tak ten nápad oceňuju. :)

Broadway Hits (10. 5. 2015)

21. května 2015 v 21:19 | Lotte |  Ivan Ozhogin (Иван Ожогин)

Jako téměř každý měsíc, i v květnu se Ivan zúčastnil muzikálového koncertu Broadway Hits. Fanoušci byli tak laskaví, že se tentokrát můžeme potěšit i videji ve velmi dobré kvalitě.
Jako první tu máme ruské Totale Finsternis s Elenou Gazaevou ZDE.
Dále se objevil v písni z Hey, Mister Producer a i přesto, že doslova všechno, co Ivan udělal bylo to, že přišel, předvedl modelovskou chůzi, zamrkal a zase odešel, tak bych vám doporučovala si to pustit. Naposledy mě takhle rozesmál v opilé písni, jinak známé jako Ulice, ulice. :D ZDE. (Godamnit, že on se ale umí hýbat.)

Source of the GIF:
http://deegen.tumblr.com/