You are enough. You are so enough, it's unbelievable, how enough you are. (Sierra Boggess)

Září 2015

Crosswalk the Musical

24. září 2015 v 18:15 | Lotte |  Americká národní tour (restaged)
Cokoliv teď děláte - přestaňte, zastavte se, pusťte si tohle video. Tohle je ta nejlepší věc, jakou jste kdy viděli!!! :D
Ve zkratce: moderátor The Late Show with James Corden využil toho, že do města přijela US tour Fantoma Opery a vymyslel...Crosswalk The Musical!
Co to znamená? Když auta čekala na semaforu na červené, než budou moct jet, na silnici se přiřítilo obsazení tour s Jamesem Cordenem jako Fantomem, v kostýmech jim zahrálo, zazpípalo kousek z nějaké písně z Fantoma a s naskočením zelené zase rychle utekli.
Takto tedy zahráli Music of the Night, Masquerade (to bylo mé nejoblíbenější) a titulní píseň - a to se podržte - dokonce i s lodí!!! :D :D :D
Geniální, geniální, umírala jsem smíchy. Pustťe si to. Teď. :D
Promo akce k vydání cast recordingu ruského obsazení Fantoma Opery

24. září 2015 v 17:42 | Lotte |  Fantom Opery Rusko
Poslední várka fotek na toto téma, slibuji! :D Už spamuju, já vím. :D
Ale když...ruské obsazení je tak fotogenické! Viděli už jste pohlednější obsazení? :D

image host

World tour v Kantonu

24. září 2015 v 17:23 | Lotte |  Fantom Opery Světová tour
Světová tour Fantoma Opery se vrací do Číny, tentokrát do Kantonu. Premiéra další zastávky tour byla 22. 9. 2015. Obsazení je lehce obměněné, Fantomem zůstává Brad Little, Christine Emilie Lynn, novou Christine alternací je Sara Sarres a Raoulem už od začátku tour zůstává Anthony Downing. Co mě velmi potěšilo je to, že jako Raoul understudy se vrací Jordan Pollard, rovněž známý jako nejsladší Raoul na světě. :D
Dokonce o Jordanovi bylo tentokrát mnohem víc slyšet, Anthony z nějakých důvodů nemohl vystoupit na předstaní pro tisk, takže projednou máme pár fotek s Jordanem. :) Snad se jich ještě objeví víc. :)
No a tour je tu s námi už nějakou dobu, takže jistě už znáte ten princip a tedy obsah mých článků - fotky z rozhovorů, prezentací, zkoušek, zákulisí, představení samotného a děkovačky....:)

image host

Premiéra Korzetu

24. září 2015 v 15:15 | Lotte |  Ivan Ozhogin (Иван Ожогин)

Premiéra krátkého steampunk filmu Korzet byla už konečně stanovena a to na 28. 9. 2015. Moc doufám, že brzy poté, se film dostane i k nám. Nebudeme mu rozumět, ale bude to krásné! :D

Premiéra Fantoma Opery v Japonsku

24. září 2015 v 15:06 | Lotte |  Fantom Opery Japonsko
Fantom Opery měl 20. 9. 2015 premiéru v Nagoje (či jak se to skloňuje? :D) v Japonsku.
Co se týče lidí v obsazení....přiznávám se, že pořád nevím jejich jména, za to se omlouvám. :D

image host

Jekyll & Hyde Finale: Ivan Ozhogin, Vera Sveshnikova

24. září 2015 v 14:29 | Lotte |  Ivan Ozhogin (Иван Ожогин)

Mám tu ještě jedno video z Finale J&H, opět s Verou a Ivanem.
Musím vám říci, že ač je to poměrně úsměvné, vždycky u těch videí nutně myslím na jedno: proč Vera toho Ivana tak trápí a nezavře mu oči hned, co k němu dojde? Vždyť on na to, chudák, musí čekat jako na smilování, slzící s pálícíma očima a předstírající mrtvolnost. :D Já bych to asi nevydržela a zavřela ty oči sama. :D
Tady jde zvlášť vidět, jak úpěnlivě sleduje Večinu ruku nad svým obličejem a určitě si říká "No tak dělej...." :D
Video najdete ZDE.

Další fotky z předpremiéry Oněgina & teaser

24. září 2015 v 14:11 | Lotte |  Oněgin
Mám tu další várku fotek z předpremiéry Oněgina a musím říci, že jsem zatím z toho co vidím nadšená. Kulisy, projekce, efekty, kostýmy, paruky, obsazení.....perfect. :)
Buďme za ten příval fotek zvlášť vděční teď, když to s potencionálními videi ze show už není tak jisté. :)
Co se teaseru týče, z toho jsem nadšená, protože edit a střih videa je dokonalý, téměř filmový. Všichni už jste ho viděli, ale tak...pro zopakování ZDE.

image host

Zákulisní video z Liebe Stirbt Nie

24. září 2015 v 13:30 | Lotte |  Love Never Dies Hamburk
Zatímco poslední zákulisní video z německé produkce Love Never Dies se zaměřovalo na kostýmy, nyní se podíváme na kulisy a jak se v divadle chystají a probouzejí k životu....to množství práce v divadle, které divák vůbec nevidí je neuvěřitelné.
Video najdete ZDE. :)

Pokud se ještě vrátím k těm kostýmovým zkouškám - Rachel Anne Moore, Christine, už má dodělané své šaty pro titulní píseň a vůbec poprvé je vidím takto zezadu a prostě sem musím tu fotku dát. :)


Ivan v ekologickém programu

24. září 2015 v 13:10 | Lotte |  Ivan Ozhogin (Иван Ожогин)
Všichni samozřejmě víme, že Ivan je renesanční člověk, ale když jsem dnes narazila na jeho video, ve kterém propaguje nějaký ekologický program (nepovím vám přesně jaký, na Ivana se hezky kouká ale špatně rozumí :D), tak jsem byla překvapená.
Na konci videa však vidíme, že tuhle akci má mimo jiné pod palcem Stage Entertainment a to už jsem pak hádám všichni doma. :)
Nemilý začátek druhé sezony Mistra a Markétky

22. září 2015 v 20:47 | Lotte |  Master and Margarita

V den premiéry druhé sezony muzikálu Mistr a Markétka bylo překvapenému publiku oznámeno, že od druhé sezony se během představení nesmí natáčet ani fotit, vyjma lidí s povolením. Jak se takové povolení vůbec dá získat a jestli je pro průměrného diváka reálné jej získat je ovšem otázkou.
Na jednu stranu chápu proč to udělali na stranu druhou....jsem ve fázi popírání. :(