You are enough. You are so enough, it's unbelievable, how enough you are. (Sierra Boggess)

Fantom Opery v Paříži!

26. ledna 2016 v 17:57 | Lotte |  Fantom Opery Paříž
Velká novinka, která oblétla a překvapila fantomácký svět je, že Fantom Opery se pod záštitou Stage Entertainment (teď lituju, že SE nepůsobí v ČR protože bychom měli replikového Fantoma a třeba i Tanz. :D) konečně dostane domů - do Paříže!
Fantom bude konečně zpívat francouzsky! :D
Velká otázka, která zněla z celého fandomu byla: jak do tohohle ukecali Lerouxovu rodinu? Odpověď zní, že odpověď se asi nikdy nedozvíme. Pokud teď nechápete o čem mluvím, odkazuji na svůj článek "Proč se Fantom Opery nikdy nehrál ve Francii?"
Všechny problémy, které jsem v tom článku řešila jsou samozřejmě stále aktuální a proto jsou otázky, jak se podařilo FO do Francie dostat, pořád relevantní.
Ale opravdu si myslím, že tuhle záhadu nikdy nerozluštíme a tak se raději radujme z té dobré zprávy, že Fantom míří domů. :)
Btw, poté co jsem viděla francouzskou produkci Tanz der Vampire, bych si skutečně přála, aby Fantoma hrál Stéphane Métro, jakkoliv předčasné takové přání v tuhle chvíli je. :)
Btw podruhé, poněvadž se zdá, že ještě předtím, než se otevře Fantom v Paříží, se zavře Fantom v Moskvě, dá se tušit, že kostýmy a kulisy Francie podědí po Rusku, protože i moskevský Fantom spadá pod Stage Entertainment. Ale to je jen takový divoký odhad vyčtený z Tumblr. :)
Btw potřetí, divadlo kde se francouzský Fantom bude hrát je kouzelné, velmi fantomovské, nemyslíte? :) Je to divadlo Mogador (stejné kde se hrál oněn zmiňovaný francouzský Tanz).

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tahmed Tahmed | E-mail | Web | 27. ledna 2016 v 9:07 | Reagovat

Ovšem bylo by stylové kdyby ho hráli v opeře Garnier :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama