You are enough. You are so enough, it's unbelievable, how enough you are. (Sierra Boggess)

Elisabeth - produkce Takarazuka

14. února 2016 v 15:31 | Lotte |  Video týdne
Tento týden jsem do této rubriky vybrala zase jednou "větší video", tedy video celého představení. Tentokrát to není Fantom, ale nahrávka Elisabeth z produkce...jejíž název mě prosím nenuťte psát podruhé, máte ho v titulku. :D
Je to pojetí velmi evropského tématu zemí s velmi neevropskou kulturou a proto je to taková zajímavá, dá se říct alternativní verze toho příběhu, ačkoliv písně jsou téměř beze změny. Říkám téměř, protože k nějakému "čachrování" přece jen došlo.
Přiznám se vám, že tuhle produkci mám v počítači už poměrně delší dobu, ale zatím jsem z ní viděla jen ukázky. Můžu říct, že je to nevšední, krásné svým vlastním způsobem a takové pohádkové, ale zároveň i velmi ponuré. Kostýmy jsou přímo galaktické - neautentické, ale to jsem ruku na srdce ani neočekávala.
Přeji vám, ať zítra začnete nový týden s úsměvem. :) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tahmed Tahmed | E-mail | Web | 18. února 2016 v 9:12 | Reagovat

Tak jsem to viděla a musím říct že japončíci milují tu nově přidanou píseň ve scéně schwarzen prinz nepamatuju si název té písně jak jinak. :D a také milují postavu smrťáčka který má mnohem více prostoru. Ve druhém jednání se také často stává že duetové písně zpívají postavy v opačném pořadí než v originále ale tam člověk neví jak si ony písně přeložily takže to nevadí, jen mi to přišlo zajímavé slyšet ty písně v jiném pojetí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama