You are enough. You are so enough, it's unbelievable, how enough you are. (Sierra Boggess)

Březen 2016

Premiéra Školy rocku - red carpet

30. března 2016 v 9:15 | Lotte |  Sierra Boggess
School of Rock měla sice premiéru už 6. 11. 2015, ale proč si pár fotkami nepřipomenout atmosféru večera, ocenit krásné Sierřiny šaty a potěšit se milou atmosférou večera? :)
(Navíc jsem v Lottelandu strašně dlouho "nessierovala" :D :D :D).

image host

Tanz der Vampire poprvé v ruském hlavním městě

29. března 2016 v 16:29 | Lotte |  Bal Vampirov

Tanz der Vampire, nebo rusky Bal Vampirov se bude vůbec poprvé hrát v Moskvě, když v divadle MDM vystřídá Fantoma Opery.
Zatím nebyly oznámeny žádné bližší informace o datu premiéry, případně o obsazení, ale dá se předpokládat, že bude totožné s obsazením pro Petrohrad. (Kde jsou zatím oficiálně potvrzená jména Ivan Ozhogin jako Krolock a Elena Gazaeva jako Sára).

Fantomácké anekdoty Michaela Crawforda

28. března 2016 v 10:48 | Lotte |  Backstage

Narazila jsem na výčet vtipných zážitků originálního Fantoma Michaela Crawforda z dob jeho působení v obsazení a jsou moc dobré na to, abych si je nechávala pro sebe.
Popadněte popcorn, začínáme. :D

  • Po jeho derniéře ve FO byl pronásledonán celou ulicí davem fanynek, což pobaveně sledovala jeho dcera.
  • V Londýně měl nějaké problémy s kýlou a musel jít na operaci, kvůli čemuž byl nějakou dobu mimo divadlo. Steve Barton za něj odehrál jedno představení a narazil si kolena v propadlu po Masquerade. Jelikož byl Steve tanečník, Michael se bál o jeho zdraví a tak se předčasně vrátil do show navzdory doporučením lékařů. Byl na silných lécích, kvůli kterým se cítil velice ospale, takže v zákulisí pil spousty kávy. Stejně to nepomohlo a usnul na andělovi během All I Ask Of You.
  • Během titulní písně, když po mostě přecházejí dvojníci Christine a Fantoma, se dvojnici Christine povedlo zakopnout. Crawford to uviděl a řekl skutečné herečce Christine: "Sakra. Kulhej, kulhej!"

Veselé Velikonoce

28. března 2016 v 10:00 | Lotte |  Backstage
Veselé Velikonoce svým čtenářům přeje Lotte a její dva koledníci Fantomové, Kieran Brown z Londýna a Chris Mann z americké tour! xxx :D

image host

image host


Source:
https://www.instagram.com/p/BDeYuAggxHZ/
https://twitter.com/kierbro

Part of Your World - Sierra Boggess

27. března 2016 v 18:19 | Lotte |  Video týdne
Ve slavném klubu 54 Below se 13. 3. 2016 konal kabaret pod názvem The Broadway Princess Party, takže je vám hned z názvu jasné, že Sierra Boggess, jejíž debut na Broadwayi byla role Ariel v Malé mořské víle, byla jedním z hostů a zazpívala Part Of Your World.
K Sierře samotné nic nového, co už tady nebylo podotknout nemohu. Je rozkošná, milá, opravdická Disney princezna a udělalo mi strašnou radost vidět ji zase jako Ariel.
A ta ozdoba ve vlasech je dokonalá! :D :)
Přeji vám krásný nový týden a příjemné velikonoční svátky.Muzikál Rebecca

27. března 2016 v 18:09 | Lotte |  Rebecca

Rebecca je muzikál založený na stejnojmenné knize od Daphne du Maurier od legendárního dua Michaela Kunzeho (libreto) a Sylvestera Levayho (hudba). Muzikál měl premiéru 28. září 2006 v Raimund Theater ve Vídni.
Já jsem četla a velmi si zamilovala knihu a viděla jsem filmovou verzi z roku 1940 a samozřejmě znala i muzikál, jeho nejznámnější písně a logicky i děj, ale musím se vám přiznat, že až doteď jsem neviděla celý muzikál od začátku do konce. Občas prostě člověk věci odkládá a odkládá...a tomu věřte, já jsem na odkládání bohužel expert. :D
No nicméně včera jsem se konečně posadila k nahrávce, kterou mě štědře obdarovala kamarádka (Thomas Borchert, Lisa Antoni a Maya Hakvoort v hlavních rolích, what a cast!) a představení zhlédla. To samé můžete udělat i vy, protože při letmém brouzdání na YT jsem našla celé představení s Janem Ammannem, takže cool, je to dostupný muzikál! :D EDIT: Adele mi v komentářích poskytla ještě i další odkazy celého představení, takže ZDE si můžete pustit představení z Vídně s anglickými titulky(!) s Uwe Krögerem, Wietske van Tongeren a Susan Rigvava-Dumas a ZDE je představení s Thomasem Borchertem, Lucy Scherer a Piou Douwes, tedy to obsazení z traileru na konci článku.
Hlavní hrdinkou příběhu je za celou knihu/muzikál nepojmenovanná mladá dívka, která dělá profesionální společnici ne příliš taktní a oblíbitelné paní Van Hooperové, se kterou tráví dovolenou v Monte Carlu. Tam se také seznámí s Maximem de Winterem, tajemným, charismatickým mužem, který o sobě nerad mluví, zato se zdá, že jako jediný chce a to dokonce rád naslouchat hlavní hrdince (pro muzikálové účely, kdy ji bylo nutné pojmenovat, tvůrci přišli s "Ich" což znamená já a je to věřím proto, že román je napsaný v ich-formě). Zamilují se - Ich velmi naivně a dětsky, Maxim hlavně pro svoji nešťastnou touhu najít ve svém životě zase světlo.

Mistr a Markétka A-Z: B&C

26. března 2016 v 13:28 | Lotte |  Master and Margarita
A máme tu další díl abecední nostalgie s Mistrem a Markétkou!
Pro bé jsem vykoumala pouze Blázinec (šmrncnutý s Chyťte konzultanta, protože to se v určitou chvíli prolíná :D). To není zase tak vzrušující část představení a tak jsem přidala cé...na to jsem nevymyslela už vůbec nic a tak fixluju a mám tu Chvíli štěstí....prostě si na dvě minuty představujte, že máme anglickou abecedu, jo? :D

image host

OUAT - 12. kapitola

26. března 2016 v 12:21 | Lotte |  Once Upon Another Time od Eleanory
Probudila jsem se a chvíli mi trvalo, než jsem si uvědomila, kde to jsem. Posadila jsem se a rozhlížela se po pokoji. Obývák byl zařízen čistě v mužském stylu. Nikde žádné zbytečné lapače prachu. Nad krbem visel ženský portrét. Dívala jsem se na malbu ženy, která se mi až podezřele podobala. "Ach, Bene..," povzdechla jsem si.
Rozhlížela jsem se po místnosti, která nevykazovala známky, že by tu kromě Bena bydlel ještě někdo další. Na konferenčním stolku jsem si všimla opřeného lístku o sklenici se zbytkem koňaku, který jsem v noci nedopila. Na lístku mi Ben nechal vzkaz, že si musí ráno něco zařídit. Mám se u něj chovat jako doma a kdybych cokoli potřebovala, že mu mám zavolat na číslo, který mi napsal z druhé strany lístku.
Zvedla jsem se z pohovky a šla se podívat z okna, které pokrývalo celou stěnu obývacího pokoje. Bylo už dávno po deváté hodině a slunce stálo vysoko na obloze. Při pohledu z okna se hluboko pode mnou rozprostíral Manhattan jak na dlani. Připadala jsem si jak v orlím hnízdě ve vysokých skalách.
***
Podívala jsem se na své oblečení, které bylo po včerejším dramatickém večeru v dost bídném stavu. Neměla jsem nic na převlečení. Všechny věci jsem měla v hotelu, kam jsem se teď nechtěla vracet. Musím nám všem dát čas, abychom se uklidnili a mohli situaci řešit jako civilizovaní lidé, rozhodla jsem se. V kabelce jsem našla telefon a vytočila Claiřino číslo. Po druhém zazvonění to Claire zvedla.
"Christine, jste to vy? Díky bohu, že jste se ozvala. Jste v pořádku?" chrlila ze sebe šeptem.
"Claire," skočila jsem jí do řeči, "je Sophie v pořádku?"

The Secret Garden

25. března 2016 v 22:31 | Lotte |  Sierra Boggess
Ramin Karimloo a Sierra Boggess se po dlouhé době znovu setkali na jednom jevišti a to 21. a 22. února 2016, kdy oba hráli v koncertní verzi The Secret Garden. Sierra hrála Lily a Ramin Archibalda Cravena.
V obsazení dále účinkovali Sydney Lucas (Mary Lennox), Barbara Rosenblat (Mrs. Medlock), Cheyenne Jackson (Neville Craen) a Ben Platt (Dickon).
The Secret Garden, nebo když si to přeložíme, Tajná zahrada je založena na stejnojmenném románu z roku 1911 od autora jménem Frances Hodgson Burnett.
Hudbu muzikálu složila Lucy Simon, libreto napsala Marsha Norman. Show měla premiéru na Broadwayi v roce 1991 a odehrála 709 představení.
Příběh je zasazen do počátku 20. století.
Mladá anglická dívka Mary Lennoxová přišla vinou cholery o oba rodiče, když jí bylo jedenáct let. Proto je poslána z Indie do Anglie, aby žila s jejími posledními příbuznými, které nikdy ani neviděla. Její život se postupně změní a obrátí k lepšímu, když přivede zpět k životu starou opuštěnou zahradu a svého nemocného bratrance a stýce.
Postavy, které hrají Ramin a Sierra do příběhu zapadají tak, že Lily byla sestra Maryiny matky, ale před lety zemřela (a v muzikálu se tedy objevuje jako Lilyin duch) a Ramin hraje Lilyina manžela Archibalda, který se stále nepřenesl přes její smrt.
Sierra vtipně poznamenala, že konečně je ona duch, který straší Ramina. :))
*
Záběry ze zkoušek, rozhovory - odkaz
Zkoušky - odkaz
Zkoušky - odkaz
Ukázky z představení - odkaz


image host

Design "Point of no Return"

25. března 2016 v 21:18 | Lotte |  By the Way
Na jaro vždycky ráda blog zesvětluju, kdežto na zimu jdu do tmavých barev. A když mluvím v první osobě, ve skutečnosti je to Tahmed, kdo tohle všechno dělá a já to jen okecávám. :D
Vítejte na mém nově meruňkovém blogu, který je poprvé zaměřen čistě na Point of no Return, což je galaktické! Jaro nám letos bude reprezentovat Mary Michael Patterson a Hugh Panaro, ačkoliv se nedá říci, že druhého zmíněného bychom moc viděli. :D :D
A co víc dodat? Já mám z kabátku radost, téměř jako by pro mě jaro začalo až teď, když mám jarní design. :D
Na závěr tradiční: díky Tahmed za kabátek, snad ji teď bude chození na můj blog těšit o to víc, že ji bude v záhlaví vítat její oblíbená Christine.
Happy Spring! x