You are enough. You are so enough, it's unbelievable, how enough you are. (Sierra Boggess)

Duben 2016

Wenn Liebe In Dir Ist - Rostislav Kolpakov, Sergey Denisov

4. dubna 2016 v 17:54 | Lotte |  Video týdne
Aloha, vítejte v novém týdnu! Snad vám začal vydařeně.
Já se ho rozhodla zahájit ruským Tanz der Vampire a nepříliš často viděným duem Rostislava Kolpakova a Sergeje Denisova jako Herberta a Alfreda. Protože i kdyby vám ten týden vydařeně nezačal, tohle vám náladu spraví. :)
Nutno podotknout, že už chápu, proč je Sergej tak oblíbený Alfred ve fandomu. Obvykle je to Herbert, kdo na sebe v této scéně zákonitě strhává víc pozornosti, ale tentokrát jsem musela fascinovaně sledovat Alfreda. Sergey je velice expresivní a jeho podání Alfreda je zkrátka on point.
No na druhou stranu si rozhodně nemyslete, že by si Rostik nedokázal získat pozornost diváka - jeho Herbert je velmi hravý, ale má v sobě i Rostikův nezaměnitelný smysl pro humor plný maličkých úsměvných detailů navíc.
(A Rostikovy zvukové efekty při tanci jsou top :D).
Krásný nový týden! :)OUAT - 13. kapitola

4. dubna 2016 v 7:37 | Lotte |  Once Upon Another Time od Eleanory


Na kostelní věži Lichtentalského kostela začalo odbíjet poledne. Desítky smutečních hostů usazených v kostelních lavicích čekaly na zahájení zádušní mše. Před hlavním oltářem byla na dřevěných podstavcích položena zdobená mahagonová rakev obklopená záplavou květin a věnců od Christininých přátel a nejbližší rodiny. Vedle rakve byla vystavena její portrétní fotografie v nadživotní velikosti. Christine se na ní lehce usmívala a její pohled směřoval směrem k první kostelní lavici, kde seděl Ralf s malou Sophií a jeho rodinou. Z Christininých příbuzných už žila jen jedna velmi stará teta, která se pro svůj zdravotní stav obřadu nemohla zúčastnit.
Claire seděla o několik lavic dál, ale byla připravená, v případě potřeby, okamžitě Sophii vyvést ven, pokud by děvčátko přestalo situaci zvládat. Claire byla Christininou smrtí velmi otřesena, ale zařekla se už kvůli Christine, že bude Sophii i nadále nablízku, alespoň dokud jí pan von Mülheim nedá výpověď.
Od Christininy smrti uběhlo deset dní. Její tělo bylo převezeno zpět do Vídně, kde měla být pohřbena do rodinné hrobky ke svým rodičům. V New Yorku stále probíhalo vyšetřování, ale pachatele, který na Christine vystřelil, se zatím nepodařilo vypátrat.