You are enough. You are so enough, it's unbelievable, how enough you are. (Sierra Boggess)

Prosinec 2017

The Dreamcatcher - 32. kapitola

30. prosince 2017 v 23:15 | Lotte |  The Dreamcatcher
Začátek podzimu s sebou přinesl vtíravý chlad a déšť. Toho dne, kdy se konala Ferdinandova poprava, se po celém hlavním městě rozlezla nepropustná mlha, která pozastavila válečnou vřavu, protože nebylo vidět na tři metry dopředu.
Ferdinandova poprava se nekonala na přeplněném Fensmarkově náměstí a chyběly jak velikášské projevy o zradě říše, tak císařská přítomnost, a tudíž se k Mercyině škodolibosti nenaplnila ani jedna Ferdinandova předzvěst o vlastní smrti.
Tato nepříjemná událost se měla odehrát velice neformálně a především utajeně. Bylo sporné, zda by zpráva o Ferdinadově smrti vzbouřence demoralizovala, či rozzuřila k nepříčetnosti a tak bylo jednodušší nechat ho prostě "tiše zmizet". Mercy se navíc velmi zamlouvala idea, že se tomu teatrálnímu muži s chorobnou touhou po pozornosti dostane tak bezvýznamného konce za přítomnosti nikoho než popravčího, pár úředníků, barona Luwiga, ministra Drawlighta a Erika, který zde figuroval jako zástupce Mercy. Poslední dny jí hojně asistoval ve věcech, které by normálně spadaly do funkce tajemníka, ale Mercy se nikdy neodvážila požádat ho o přijetí toho postu. Věděla, že až bude po všem, jestli bude po všem, okamžitě se bude chtít vrátit do divadla a při první příležitosti uteče z politického světa.
Vše se konalo na dvorku jednoho z osvobozených šlechtických sídel, do něhož se ještě nevrátili jeho právoplatní majitelé a očekávalo se, že se ani nevrátí, protože figurovali na tajném seznamu lidí, prokazatelně ovlivněných Ferdinandovým jedem.
Erik s rukama založenýma za zády sledoval pochmurné obrysy šibenice, které se rýsovaly v mléčných chuchvalcích mlhy. Panovala zde napjatá a rozpačitá atmosféra, v Twighburgu už se pořádně nevědělo, jak se dělají popravy. Oficiální protokoly byly zastaralé a zbytečně násilné a někteří z přítomných státních zástupců byli dokonce natolik mladí, že poslední popravu ani nezažili.

Design "Love Never Dies"

29. prosince 2017 v 20:55 | Lotte |  By the Way
Vzhledem k tomu, jak nadšeně o něm píšu, asi vás nepřekvapí, že jsem si tentokrát od Tahmed nechala na přání udělat kabátek s Gardarem Thor Cortesem v záhlaví, spolu s jeho současnou Christine, Meghan Picerno.
K této inscenaci LND nejlépe sedne královská modř a přesně tu Tahmed k mé radosti zvolila. To vše doprovázené velmi pohádkovým frontem v menu a já jsem perfektně vybavená do začátku nového roku. :D

Kabátek je tu už nějakou dobu, tak se stydím, že za něj oficiálně děkuji až teď. :D


Několik nových fotografií z Broadwaye

29. prosince 2017 v 18:35 | Lotte |  Fantom Opery Broadway
Co mě poněkud zlobí na broadwayské produkci je ta nestálost ve zveřejňování oficiálních fotografií. Vychází nárazově a kolikrát je nezveřejňuje ani oficiální zdroj, ale sami herci. To mi přijde, jako by docela kašlali na fanoušky.
Nicméně za poslední dobu se pár hezkých fotek nastřádalo a tady jsou. Největší radost mám z toho, že Laird Mackintosh se konečně dostal oficiální fotky - po všech těch letech, že si ale dali načas! :D
Kromě zmíněného Lairda je na fotkách Ali Ewoldt jako Christine, Rodney Ingram je Raoul a Raquel Suarez Groen Carlotta. :)

(Omlouvám se za dlouhou odmlku, svátky pro mě byly rušné.)


image host

Backstage mix 54 (Broadway)

15. prosince 2017 v 21:56 | Lotte |  Backstage
image host

Začnu mými nejoblíbenějšími fotkami z doby, kdy se můj Raoul Kyle Barisich dočasně vrátil do role Raoula, když zaskakoval za Rodneyho Ingrama.

Never Have I Ever s Ali Ewoldt a Rodneym Ingramem

15. prosince 2017 v 21:06 | Lotte |  Fantom Opery Broadway
Největší americký muzikálový server Broadway.com tvoří sérii videí s názvem Never Have I Ever, kam si zvou muzikálové herce. Princip hry je snadný, na sérii otázek, nebo spíš situací, herci zvedají cedulky s nápisy, jestli se do dané situace někdy v životě dostali, nebo ne.
Video doporučuji pro ty, kteří si chtějí poslechnout historku o tom, jak Ali Ewoldt viděla (asi) ducha přímo uprostřed Wishing You Were Somehow Here Again, případně jak jednou upadla tak nešťastně, že se zranila a dokonce Fantomovi zakrvácela masku.Backstage mix 53 (Londýn)

13. prosince 2017 v 20:17 | Lotte |  Backstage
První backstage mix s novým londýnským obsazením! :)

image host

Kelly Mathieson

Backstage mix 52 (americká tour Love Never Dies)

13. prosince 2017 v 19:55 | Lotte |  Backstage
Love Never Dies je už na tour nějakou tu dobu, takže už se nastřádalo poměrně dost zákulisních momentek. Co mě z nich zaráží je zjištění, jak často je Gardar Thor Cortes pryč. :D A pak má jeden toužebně vyhlížet nějaké video s Gardarovým Fantomem. :D

image host

Meghan Picerno a Sean Thompson při malé siestě. :D

Anastázie na Macy's Thanksgiving Day Parade, dvacáté výročí fillmu

10. prosince 2017 v 19:52 | Lotte |  Anastázie
Přátelé, moc se omlouvám, ale posledních pár týdnů bylo strašlivých. Prostě jsem neměla buď čas, nebo sílu a energii sem psát. Ale bylo mi to moc líto, i po těch letech mě blog moc baví. Takže si tu odmlku neberte jako začátek konce.
Ale lepší to v nejbližší době asi nebude, to víte, zkouškové. Tenhle semestr to asi bude ostré, cítím to v kostech. :D

A teď už k věci. Macy's Parade je v Americe velká věc, o které jsem se dozvěděla v podstatě jen díky muzikálům, protože každý rok je tam i pár čísel z nových produkcí. A letos ve výběru nechyběla ani Anastázie.
Christy Altomare zazpívala Once Upon A December/Journey To The Past (ale hlavně Journey To The Past). Moc se mi líbilo, jak si s improvizovanou verzí této písně/písní vyhráli tak, aby tam mohli zahrnout celé obsazení, třeba to objetí malé Anastázie a carevny vdovy bylo moc roztomilé.
A Christy speciálně na tohle představení dostala své vlastní carské šaty, to mi udělalo velkou radost. Škoda, že to z technických důvodů to nejde udělat i přímo v představení. Jen škoda, že ty šaty nebyly trochu hezčí barvy, ta růžová vypadala přeslazeně. Což ode mě zní zvláštně, růžová je má oblíbená barva. :D
A ta "tiára netiára" byla krásná! :)


Další video, které chci sdílet je ze dne dvacátého výročí filmové verze Anastázie. Muzikálové obsazení ho oslavilo speciálním představením po děkovačce, kdy Christy zazpívala Journey To The Past a za sebou měla plátno, kde se promítala animovaná předloha. Jakožto velkého milovníka kreslené pohádky jsem se u toho videa dojala, hlavně na konci, kdy Christy i kreslená Aňa na konci té dlouhé noty pomalu zvedají ruce...tyhle teatrálnosti miluju. :D