You are enough. You are so enough, it's unbelievable, how enough you are. (Sierra Boggess)

Listopad 2018

Lotteland 7th Anniversary

19. listopadu 2018 v 16:55 | Lotte |  By the Way

Bývaly časy, kdy jsem kolem blogových výročí nadělala menší poprask ve stylu oscarových děkovných proslovů, a teď jsem se dostala do fáze, kdy jdu po ulici a zničehonic mě napadne..."Je listopad. Za chvíli je zkouškový. To je ale v háji." a po chvíli...."Počkat, listopad...propásla jsem výročí na blogu. Kolikáté vůbec?" *Chvíle přemýšlení. Rezignace. Nevzpomenu si.*
Můj život je momentálně moc šílený a nebohý Lotteland je utlačován.

Takže...po náhledu do archivu zjišťuji, že výročí je to sedmé.
Děkovné proslovy už dělat nebudu.
Ti asi tři lidi, co mi sem stále chodí a ozývají se, vědí, kdo jsou, a já jsem jim vděčná. Merci beaucoup! (Držím téma s kabátkem, rozumějte.)
A toť asi vše.
Připijme si na vidinu desítky.

V šestnácti letech mi tahle výročí připadala ohromně skvělá. Teď už jen spíš tak nešťastně pozoruju, jak spolu s blogem stárnu i já, abych tak krutě upřímná byla.
(Ježišmarjá, v šestnácti. V šestnácti.)

Omlouvám se. Na tom pesimismu zkouším pracovat. Vážně.

Saintclairova vila - 3. kapitola: Stojí pod oknem

5. listopadu 2018 v 20:14 | Lotte |  Saintclairova vila

Sára s lenivě zakloněnou hlavou pozorovala bílý strop kanceláře doktora Prescotta. Všechny medicínské prostory Saintlairovy vily byly sterilně bílé a silně zapáchaly po dezinfekci. U doktora Prescotta to ale vonělo po dřevité kolínské a vyčpělém cigaretovém kouři.
Že by vzorný doktor pokoutně skrýval takový zlozvyk a ona si toho za celou tu dobu nevšimla? To by ji mile překvapil. Sklonila pohled a vyhledala pohledem mladého doktora, který právě jemnými dotyky kontroloval její kotník. Už to bylo hezkých pár měsíců, co ji o pohledného muže přešel veškerý zájem. Byl upjatý a nudný a občas se dokonce projevoval až směšně stydlivě k opačnému pohlaví, což ji zprvu bavilo, ale teď nad ním kroutila očima. Copak se nikdy neviděl v zrcadle?
Doktor Prescott se s tichým povzdechem narovnal. "Noha by už měla být v pořádku, ale snažte se trochu šetřit, Sáro. A když říkám šetřit, mám tím na mysli, abyste se chovala civilizovaně a nelezla po stromech."
Sára znovu zakoulela očima.