You are enough. You are so enough, it's unbelievable, how enough you are. (Sierra Boggess)

Srpen 2019

Náhradnice - 8. kapitola: Mathieu

17. srpna 2019 v 16:19 | Lotte |  Náhradnice

Mathieu zamrkal na bílý strop své ložnice a zmateně přimhouřil oči. Vlastně to vůbec nebyl strop jeho ložnice, zíral na těžký brokátový baldachýn. Otočil hlavu a do krku mu vystřelila prudká bolest. Zamrkal, aby potlačil slzy, které se mu nahnaly do očí a zaostřil na noční stolek na čtyřech vyřezávaných nohách, které vypadaly jako pracky nějaké příšery. Ve zkratce - trvalo mu velice dlouho, než si uvědomil, že leží ve své ložnici na Opálovém hradě, a ještě déle mu trvalo, než si vybavil, co tam vlastně dělá.
Prudce se vztyčil do sedu a zvedl ruku, aby si namasíroval ztuhlý krk. V tu chvíli ho ale prudce zabolelo v paži a on si vzpomněl, že je vlastně zraněný. Ano, schytal kulku, která měla patřit Estelle…

Malé okénko do duše George Warleggana

9. srpna 2019 v 21:40 | Lotte |  Lotteland
SPOILERY PRO PÁTOU SÉRII, OBVIOUSLY!

Já vím.
George Warleggan je strašný člověk, proč o něm chceš psát článek, Lotte?
JÁ VÍM. :D
Ale nejsou záporáci stejně vždycky lepší?

Náhradnice - 7. kapitola: Alexej

6. srpna 2019 v 14:05 | Lotte |  Náhradnice

Oheň v krbu už dohoříval, ale v sídle twighburského parlamentu už vůbec nikdo nebyl, dokonce ani posluhovačka, která by skomírající plamen přišla obnovit. Alexej dlouze zívl a jeho první náměstek, Robert Leverton, ho po pár vteřinách nechtěně napodobil.
"Takže ještě jednou," ozval se Robert, dost možná jen proto, aby se mluvením udržel vzhůru, "titairijský ministerský předseda se dušuje, že atentát na císařovnu regentku byl spáchán někým zvenčí."
"Ano," potvrdil Alexej zasmušile a pohlédl na štos telegramů na svém pracovním stole.
"Tvrdí, že jeho tajná policie získala dostatek důkazů, aby vyloučila zavinění jak Titaiřanů, tak Twighburčanů, ale na nikoho konkrétního i přesto ukázat nemůže."
"Nemůže, ano," poškrábal se Alexej ve vlasech.
Robert na něj upřel nezvykle přímý pohled. "Věříme mu?"